Vazeni zakaznici, pokud si prejete vyrobit kabelku/batuzek/tasku v oblibene svetle ruzove barve, kuze teto barvy mi z kozeluzny poslou az prvni tyden v zari 2017. Pote bude Vase kabelka vyrobena 3 tydnu. dekuji a uzivejte zbytek leta,... více »
Profil uživatele
Dufka.atelier
Prodávající
brno
Registrace: 15.12.2015
Příběh firmy DUFKA začal asi hodně podobně, jako příběh mnoha z nás. V březnu roku 2015, jsem se po dlouhé době konečně zastavila, a zjistila jsem, že se musím odvážit a začít si plnit svoje sny. Že ve svém životě potřebuji dělat něco kreativního, jinak nebudu šťastná. Odjakživa se zajímám o design a módu. Krásu vidím v jednoduchosti, spojené s kvalitou. Ve chvíli, kdy jsem marně sháněla jednoduchou, koženou kabelku české výroby a z českých materiálů, to byl již jen krůček od rozhodnutí, že přesně tuhle práci bych chtěla dělat. Neváhala jsem a začala se od píky učit brašnářství- řemeslo, které v dnešní době již skoro neexistuje. A jak vznikl název firmy DUFKA? Byla to moje přezdívka na základní škole :) Co od nás můžete očekávat?Stylové ručně šité kabelky, tašky a doplňky vyrobené z kvalitních hovězích kuží od českých dodavatelů. Každá kůže je osobně pečlivě vybírána tak, aby splňovala náročné požadavky na estetiku a kvalitu. Výrobky jsou ručně šity sedlářským stehem s použitím voskovaných nití, tudíž šev je pevný a prakticky nezničitelný. Všechny kovové komponenty a použité kůže pochází výhradně z České republiky. Velký důraz je kladen na praktičnost a nositelnost, současně však na nadčasovost a čistý design výrobků. Při mých častých cestách po světě nabírám inspiraci, a tu se pak snažím promítnout ve své práci. Vytvoříme Vám monogram na přání na jakýkoli výrobek od nás, a ani ušití kabelky na míru se nebráníme. Pokud si budete přát barevnou kombinaci podle Vašich představ, rádi Vám vyjdeme vstříc. V momentě zveřejnění nových výrobků již můžete zboží objednávat ( email, telefon,nebo zpráva na Facebooku). Dodací lhůta je stanovena do 2 týdnů. Do každého svého výrobku vkládám spoustu energie a snažím se, jak nejlépe umím. Doufám, že se Vám budou moje výrobky líbit! Těšíme se na Vaši přízeň a držte nám palce, Za společnost DUFKA, Barbora Dufková
Způsob dopravy
česká pošta/PPL/obchodní balík. Zboží zabaleno v krabici, dodací lhůta 2 týdny.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
703350
2.3.2018 Konečně nás pomalu čeká focení nových přírůstků v naší dílně, a brzy se můžete těšit na letní kolekci v našich blíbených pastelových barvách. Ať nejsme pořád černí :).
Pěkný den přeje atelier DUFKA!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.