Domů Profil prodejce Duhové panenky
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Lelekovice, ČR
  • 6 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 6
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6
Registrace: 11.1.2011
Město: Lelekovice
Stát: ČR

Duhové panenky

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Přinášíme Vám a Vašim dětem ty nejlepší hračky z přírody do  Vaší náruče.

Naše panenky pochází z krajiny v Rumunsku, z rukou šikovných žen- krajanek, které je vyrábí s láskou a úctou k ruční výrobě, k dětem, k přírodě.

Naši dílničku jsme založily v roce 2007 díky pomoci organizací  Ymca Brno, Duhový skřítek, Člověk v tísni- www.banat.cz

Nejedná se o standartní firmu, spíše o formu podpory krajanům, radost z vyrábění krásných hraček a seberealizaci. Forma našeho obchodování splňuje pravidla fair trade obchodu.

Momentálně v dílně pracují tři ženy z Banátu a to konkrétně ve vesnicích Gerník a Svatá Helena. My se snažíme dílničku a výrobu koordinovat, zásobovat materiálem, vymýšlíme střihy, necháváme se inspirovat nápady.

Také se staráme o odbyt, dá se říci že jsme ,,uklizeči i ředitelé v jedné dílničce,,:-))

Inspiraci nacházíme ve waldorfských panenkách, které podporují fantazii dítěte, rozvíjí svým obličejem jen v náznaku dětský smysl pro krásno, přírodu, ruční práci.

Každá panenka je víceméně originál, i když je šita dle jednotného střihu. Každá má své jméno, své šatičky, svůj původ. Šijeme panenky dle věku dětí, nabízíme hračky pro malá miminka, pro větší děti, maňásky, oblékací panenky, krojované na výstavku a bylinkové aby Vám voněl dům.

Nahlédnětě v galerii  na aktuální modely, snad Vám brzy přineseme i sety na výrobu našich panenek s návodem , abyste si mohli vyzkoušet a ušít třeba i svou vlastnoruční Duhovou panenku.

Pořádáme i kurzy na výuku šití panenek s odbornými lektory a také kurzy na výuku starých řemesel pro děti i dospělé jako  je filcování z ovčí vlny, odlévání přírodních mýdel, výroba šperků, všeliké hrátky výtvarné a jiné:-)

Naše hračky jsou výhradně z přírodních materiálů, mají certifikaci o jakosti udělenou Státní textilní zkušebnou Brno, jsou vhodné pro děti od 0 let. Používáme materiály - zejména bavlnu, flanel, ovčí vlnu, viskózu, len. Snažíme se, aby naše panenky byly co nejvíce ručně šité a přitom splňovaly standart kvalitní hračky.Jako vycpávku používáme výhradně ovčí vlnu kvalitně čištěnou a česanou.

Panenky doporučujeme ručně  prát ve vlažné vodě s přídavkem šamponu.

 

Přejeme Vám i nám, aby se panenky líbily a naplnily srdíčka dětí:-)

 

NOVINKA:

Orgonitové panenky a hračky

Přírodní vlna je organický materiál který výborně přitahuje životní pránické energie. Pokud je přidána pružinka nebo jiná podoba kovu, bude zase onu přitaženou energii odrážet do prostoru. Okolí je tak nabíjeno zdravou pránou. Když ještě přidáme přírodní křišťál, procházející energie budou harmonizovány. To je princip kombinace této směsi, nazývané jako ORGONIT. Původně tvořila tuto směs pryskyřice, zjistili jsme však, že použití přírodní vlny je zdravější a ekologičtější variantou. Orgonit z přírodní vlny navíc působí velice jemně a proto je vhodný i do naprosté blízkosti dětí od nejmenšího věku.

Pokusně jsme přidali přírodní křišťál a kov třeba v podobě drátku nebo pružinky dovnitř do hlavičky a nebo těla panenky - zcela do samého středu, kde je tato směs zašita a nebo přímo zafilcována do přírodní vlny - hlavního materiálu našich hraček. Brzy jsme s potěšením zjistili, že hračka, takto fungující jako orgonit, dokáže uklidňovat děti do větší pohody.

Obecně známými efekty orgonitů je neutralizace působení geopatogenních zón a spodní vody, snížení elektrosmogu, vlivu mobilní a wifi sítě, stresů, napětí a jiných disharmonií v dosahu několika metrů. Díky orgonitům a našim orgonitovým hračkám lidé a děti výrazně lépe spí, lépe se daří květinám atd., protože orgonit zbavuje každý živý systém negativní zátěže od jmenovaných patogenně působících vlivů a buněčný organismus si konečně odpočine a regeneruje se.

Pokud budete chtít ušít hračku zároveň působící jako orgonit, napište mi, kterou ze zde vyfocených.Způsob dopravy
Dopravu zajišťuji českou poštou, PPL, osobním odběrem, platbu na účet předem. Panenky posíláme v kartonové krabici, případně vystlané bublinkovou fólií. Číslo účtu: mKonto 670100-2202667654/6210
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Duhové panenky

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--