Domů Profil prodejce Dům Andělů
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 10 hodin.
  • Blovice, ČR
  • 113 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (30) 100%
Nadšenci: 76
Aktivita: aktivní
Prodáno: 113
Registrace: 28.9.2014
Město: Blovice
Stát: ČR

Dům Andělů

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Všechny výrobky, které Dům Andělů nabízí, vyrábí loutkoherečka Štěpánka Kašparová. 

Moje výrobky ze skla Vás naplní ve spojení se slunečními paprsky pohodou a klidem. Ať kočky, andělé, či ostatní výrobky plně vyniknou na okně nebo na místech, kterými prochází světlo. Při zaprášení je možné výrobky opatrně omýt jarovou vodou a lehce potřít cínované části olivovým olejem. Ať už si umístíte výrobek na okno, dveře nebo zeď, určitě Vám přinese hodně radosti.

Šperky jsou vyráběny s láskou a tvar je plně nahodilý, podle toho jakou energii v daný okamžik vyzařovaly. Šperky s kameny se s Vámi rozdělí o vše, co umí a šperky z fusingu zahřejí na srdci a potěší oko.

Jedná se o křehké zboží. Zboží po objednávce je k dodání do 14 dnů. Při větších zakázkách je datum dodání a poštovného dle dohody. Reklamace se nevztahuje na mechanické poškození výrobku.

Poštovné je uvedené za jeden kus zboží, pokud si objednáváte v jedné objednávce více kusů zboží, tak cena poštovného bude dražší než kolik je uvedena u jednoho kusu. Cena se vždy odvíjí od hmotnosti balíku. 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Dům Andělů

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--