Domů Profil prodejce DuoLerča
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Praha 6, ČR
  • 1069 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (154) 100%
Nadšenci: 118
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1069
Registrace: 18.7.2013
Město: Praha 6
Stát: ČR

DuoLerča

/ Prodávající
Novinky
988274
8.1.2022 Přejeme vám všem vše dobré do nového roku 2022!

Nepřinesl Vám Ježíšek nový diář? Nebo jste prostě neměli čas řešit výběr? S koncem roku ale rozhodně nekončí možnost objednat si svůj diář :) Máte zvláštní požadavky? Napište nám a domluvíme detaily.

Vítáme Vás u nás. 

Jsme dvě, maminka Lenka a dcera Verča.

Veronika vystudovala grafickou školu a rozumí si s počítačem. Obě rády tvoříme: šití, pletení, háčkování, drhání, síťování, korálkování... to všechno nás baví. 

Práce s papírem je naše práce Úsměv Máme rodinnou firmu, která se zabívá polygrafickou výrobou - grafická příprava, tisk, laminace, řezání, ... a dokončení až do finálního produktu. Věnujeme se i řezané grafice, od návrhu až po její instalaci.

 

Pokud máte zájem o zboží, které je prodané a momentálně není v nabídce zařazeno, napište nám, určitě vymyslíme nějaké podobné přímo pro Vás :)

 

Všechny výrobky jsou zhotoveny a skladovány v nekuřáckém prostředí.

 

TOPlist

ZAVAZOVÁNÍ / ZAKONČENÍ

U náramků vyrobených z příze je možné setkat se s různým řešením jejich připnutí na místo (ať už na zápěstí nebo třeba kolem kotníku). Pominu všechna řešení, která potřebují nějaký další materiál (typicky klasickou karabinku s řetízkem nebo magnetické zavírání). Proč? Jenoduše proto, že podle mého názoru připravují takto vyrobené náramky o jejich kouzlo. Ano, uvázat si uzlík sám na své ruce může být složitější, ale náramek se vám za tu námahu odměni. Nikdy nebude studět, škrábat vás nebo věci okolo, nikdy se nebude zachytávat do rukávu svetříku - zkrátka bude dělat parádu, ale nebude vám komplikovat nošení. Navíc je vhodný i pro ty z nás, kteří jsou alergičtí nebo nesnáší dobře mít přímo na kůži kovy. Způsoby zakončení / propojení / zavazování náramků (nejen) přátelství která obvykle používám nebo nabízím se zde pokusím představit.

 


1. Šňůrky na zavázání

Podle mého názoru to nejuniverzálnější řešení - s trochou šikovnosti a případné pomoci uzlíku nebo jehly s nití se dá i dodatečně proměnit na další typy zakončení.

Jak ale náramek zavázat, aby držel, ale přitom k jeho rozvázání nebylo potřeba nůžek? Obvykle je cílem uvázat Ambulanční spojku (též označovaný za plochý uzel, rovný uzel nebo ambulační uzel) - nebojte, je to jeden z nejjednoduších uzlů. Pokud je náramek širší, může být zavazování řešeno na více párů šňůrek. Osvědčilo se mi si při zavazování opřít ruku s náramkem například o hranu stolu, prsty ruky s náramkem si přidržet jednu šňůrku a druhou rukou uvazovat uzel. Uzel dotáhněte přiměřenou silou - hodně volný by se mohl sám rozvázat, utažený co to jde by zase mohl jít špatně rozvázat (a hlavně to není vůbec potřeba). Pro rozvázání stačí od sebe roztáhnout smyčky na stranách.

Postup zavázání dvou šňůrek ambulanční spojkou (pro větší velikost klikněte).


2. Očko a šňůrka na zavázání

image

Zavazování je hodně podobné postupu popsanému výše, z páru šňůrek - rozdíl je pouze v tom, že na jedné straně už je připravené očko a volným koncem se kolem něho uváže opět Ambulanční spojka. Takto to může být o dost jednodušší pro uvázání na vlastním zápěstí.

Postup zavázání šňůrky kolem očka (pro větší velikost klikněte).
Postup zavázání šňůrky kolem očka (pro větší velikost klikněte).

 


3. Stahovací očko

Jediné řešení, které obchází nutnost zavazování. Je to lákavé, ale podle mého názoru není úplně vhodné, zejména pokud chceme, aby nám náramek vydržel co nejdéle. Je jasné, že při pravidelném sundavání a zavazování náramku je nejnamáhanější částí právě přechod náramku ve šňůrky a šňůrky samotné. V případě stahovacího očka dochází k mnohem většímu otírání šňůrek o sebe, tedy postupně se prodírají jednotlivé nitky... až očko praskne. 

A jak tedy stahovací očko funguje? Na jedné straně náramku je klasická šňůrka, ale na druhé je namísto šňůrky nebo očka na zavázání uvázaná liščí smyčka. Pro nasazení nebo sundání náramku tedy stačí podržet volnou šňůrku a potřebným směrem jemně popotáhnout liščí smyčku. V případě potřeby je možné liščí smyčku rozvázat a používat náramek s klasickým zavazováním na dvě šňůrky.

Způsob dopravy
Vaši objednávku balíme vždy s maximální pečlivostí a v závislosti na jejím obsahu. S ohledem na přírodu používáme k balení také již použité kartony a folie, vždy však čisté. Prosíme, po vybalení vyhoďte obaly do tříděného odpadu ♻️, děkujeme ♥

osobní vyzvednutí - po domluvě, buď na Praze 5, st. Kavalírka, nebo na Praze 6, st. Nádraží Veleslavín
Česká pošta - doporučené psaní ekonomicky nebo prioritně
Česká pošta - Balíkovna
Zásilkovna - na výdejní místo nebo na adresu
PPL - na výdejní misto nebo kurýrem

Potřebujete-li z nějakého důvodu použít k platbě PayPal, dejte nám prosím vědět a můžeme se domluvit.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od DuoLerča

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--