Domů Profil prodejce duperele_butyk
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 10 hodin.
  • Ostrava, ČR
  • 33093 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1025) 100%
Nadšenci: 1045
Aktivita: aktivní
Prodáno: 33093
Registrace: 7.4.2010
Město: Ostrava
Stát: ČR

duperele_butyk

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Říkáte si, co má znamenat DUPERELE butYk???


Duperele butyk není ani hanlivý výraz ani známka negramotnosti. Duperele butyk znamená v ostravském nářečí krámek s maličkostmi. Mezi prodávaným zbožím najdete věci, které nutně nepotřebujete k životu, ale takové, které vždy potěší!

 

Zboží je odesláno nejpozději do 5 pracovních dnů od připsání platby na můj účet na adresu, kterou máte uvedenou na Fleru. Pokud chcete zboží odeslat na jinou adresu, napište mi. O odeslání zboží Vás budu informovat.

Na veškěré nové zboží se vztahuje 14DENNÍ ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ (od obdržení zásilky). Stačí napsat a já Vám po vrácení předmětu vrátím peníze. Poštovné v tomto případě hradí kupující.

Máte-li zájem o nákup jiného množství zboží, než mám vystaveno, kontaktujte mě a já vám zboží vystavím dle vašich představ :-)

Platby přijímám POUZE na bankovní účet (na dobírku nezasílám a platby v hotovosti nepřijímám).

Na vyžádání Vám vystavím doklad o koupi (nejsem plátce DPH). Fakturu naleznete u Vaší objednávky na webových stránkách Fler.cz, kde si ji můžete stáhnout. 

 

 

Zboží je vždy pečlivě zabaleno převážně do bublinkových obálek, aby nedošlo k jeho poškození. V ceně poštovného je zahrnuto i balné. 

Poštovné do zahraničí je odhadováno na 130 Kč, konečnou cenu sdělím po objednávce, záleží na hmotnosti a rozměrech zásilky. Proto mě neváhejte kontaktovat, abychom poštovné upřesnili.

 

Jakmile vám zboží dorazí, prosím o udělení kladného hodnocení v případě, že je vše v pořádku. Kdyby se vyskytnul náhodou nějaký problém, nejprve mne prosím kontaktujte, abychom případný problémy vyřešili.

 

Způsob dopravy
Zboží je vždy pečlivě zabaleno převážně do bublinkových obálek, aby nedošlo k jeho poškození. Objemné zboží je baleno do krabice. V ceně poštovného je zahrnuto i balné. Poštovné do zahraničí je odhadovámo na 130 Kč, ale konečná cena záleží na hmotnosti a rozměrech zásilky. Proto mě neváhejte kontaktovat, abychom poštovné upřesnili.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od duperele_butyk

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--