Profil uživatele
dupynka
Prodávající
Násedlovice
Registrace: 7.12.2010

Jsem maminka dvou dětí na plný úvazek, našla jsem si uplatnění v životě, které mě naplňuje. A to je rukodělná a výtvarná činnost. Ručním pracem se věnuji již od malička, ovšem až v posledních 3 letech velmi aktivně a řekla bych i profesionálně.

Háčkování je jednou z mých domén a s každým novým výrobkem se moje tvorba dále vyvíjí a roste. Je až neuvěřitelné co všechno se dá háčkem uháčkovat. Škrobené bílé i barevné dekorace, neškrobené dekorace, oblečení, doplňky, šperky, hračky ale i rámečky na obrazy. Existují i vzory, které snadno zaměníte s pletením. Pokaždé, když něco uháčkuji, hledám další varianty a obměny vzoru. Tak se nakonec stane, že z jednoho vzorku udělám těch ozdob třeba 10.

Každým rokem mě i mé výrobky můžete vidět na různých jarmarcích.

Způsob dopravy
Způsob dopravy je různý, záleží na požadavcích zákazníků. Vždy se dá domluvit. Preferuji formu dobírky. Balení je u plochých a drobných produktů v bublinkové folii, u větších v krabici.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
210598
6.12.2013 Háčkuji a kreslím na zakázku.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím