Profil uživatele
dvakovari
Prodávající
Praha 6
Registrace: 22.9.2013

 


Jsme dva kluci - otec a syn. Starší z dvojice je kluk, který vychází ze zkušeností nasbíraných díky času a odvedené práci. Mladší je klučina s ideály a snahou zkoušet nové neotřelé metody, které ne vždy vyjdou. Ale z neúspěchu se poučíme a jdeme  za dalším krásným výtvorem z naší dílny. Již pár let se snažíme o umělecké pojetí tradičního řemesla. Díky ohlasům a vracejícím se zákazníkům, si myslíme že úspěšně. Nepoužíváme žádné lisované, či strojové polotovary. Vše děláme tradiční metodou - kujeme železo dokud je žhavé :)

Vyrábíme kované věci do interiéru i exteriéru. Vyrábíme vše od zásobníku na toaletní papír, pomocníky do kuchyní, přez nářadí ke krbu, svícny, nábytek (postele, židle, křesla, lavice), párty potřeby, zahradní nábytek, hřebíky. Vyjímku netvoří též opravy nářadí - sekery, sekáče, krumpáče.... je jich spousta :) Též vyrobíme cokoliv dle vašeho přání. Vše je vyráběno ručně bez strojově-sériově vyrobených komponentu.

Proto každý kus je originál, když máme 10 výrobků jednoho typu, může se výrobek, který dostanete trošičku lišit od hlavní prodejní fotografie. Všechny výrobky které vytvoříme jsou ošetřeny proti rzi a vypadají krásně spoustu let - jako by byly nové. Budou si je užívat i vaše děti. Zahradní nábytek neodnese vítr.

Výrobky posíláme poštou, či jinou zásilkovou službou. Každý výrobek je pečlivě zabalen, aby nedošlo cestou k vám k poškození. Je také možnost osobního vyzvednutí v Praze.

Je možno vyrobit téměř cokoliv na zakázku. Podle vašeho návrhu, fotografie - něčeho co jste měli doma jako malé děti a nyní by jste chtěli znova mít.

Protože vše vyrábíme z vlastních návrhů a tutíž je vše autorskými kousky, nepřejeme si kopírování.

Proto žádáme o dodržování autorských práv.

 

 

Způsob dopravy
česká pošta - balík do ruky
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.