Profil uživatele
e-dasha
Prodávající
Ivančice
Registrace: 15.11.2008

Tento obchůdek je odnoží obchůdku Charlotte bijoux. Zde naleznete zboží starší, poškozené, levnější, recyklované apod., příp. i materiál. Jedná se tedy o takový bazar. U Charlotte pak naleznete zboží nové, kvalitní, originální. Pokud si objednáte z obou obchodů, zboží může putovat společně za jedno poštovné. 

 

Jak zboží cestuje?

Věci posílám Českou poštou doporučeně. Malé šperky jsou posílány v bublinkové obálce. Větší šperky či více kusů pak bezpečně zabalím do krabice. V případě vašeho zájmu lze zboží odeslat jako cenné psaní :) 

Zboží je odesláno do tří dnů po připsání peněz na účet. Zboží nezasílám většinou na dobírku, pokud k tomu však máte důvod, napište mi a domluvíme se. 

Pokud jste z Brna či do něj máte cestu, můžeme se domluvit a uskutečnit osobní odběr

Budu ráda, pokud se vám v mém obchůdku bude líbit, když mi věci ohodnotíte a případně i nakoupíte či doporučíte známému. To však záleží už jen na vás. 

Způsob dopravy
Poštou nebo osobní odběr v Brně, Adamově či Ivančicích. Zboží zasílám doporučeně Českou poštou v bublinkových obálkách. Při odběru více kusů platíte jen jedno poštovné, zároveň můžete očekávat malý dáreček :) Poštovné upravuji až dle váhy celé objednávky.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
22730
29.5.2011 Při koupi dvou přívěsků dostáváte třetí zdarma!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.