Domů Profil prodejce E.H.design
 • aktivní prodejce od r. 2009
  Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
 • Praha 10, ČR
 • 1162 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (304) 100%
Nadšenci: 1953
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1162
Registrace: 13.4.2009
Město: Praha 10
Stát: ČR

E.H.design

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Už v roce 2007 mi učarovala polymerová hmota. Na začátku jsem si prostě jen chtěla vyrobit náhrdelník podle svých představ, ale zamilovala jsem se, a už rok nato jsem se tvorbě z polymerů začala věnovat profesionálně.

Svou tvorbu od té doby prezentuji pod značkou E.H. design. Průběžně jsem se vzdělávala a měla možnost se potkat a učit se od mnoha umělců a legend polymerové tvorby. Po čase má cesta nabrala jiný směr a od počátečního intenzivního prodeje šperků, hlavně tady Fleru, jsem se posunula k lektorování workshopů v ČR i na mezinárodních akcích a publikování tutoriálů a článků v knihách a magazínech v ČR, Evropě i USA. Tvorba šperků na prodej je tak časově náročná, že na to už prostě nezbýval čas....

...ovšem vzhledem k okolnostem, všichni víme jakým, má loď nabírá staronový směr a tento obchůdek zase ožívá!

Tvoření je pro mě radost a ještě raději vidím když moje výrobky dělají radost i ostatním a budu poctěna, když si vyberete něco z mých šperků!

Díky za zasatvení a přeji příjemné brouzdání v mém polymerovém království. Nové objevitele srdečné vítám, stálým zakaznicím a fanouškům děkuji za přízeň!

Eva Hašková

 

Pro záčatek jsem pro vás připravila kolekci přívěsků, broží a náušnic, technikami připomínajícími dřevo a tkaninu...

Tenhle design přívěsků vznikl už v roce 2018, tehdy jsem jich ale stihla dokončit jenom pár... prodaly se tak rychle, že jsem je ani nestihla vyfotit. I po dokončení téhle minisérie tu čekají další... Takže pokud jste nenašli svou oblíbenou kombinaci barev, můžete se ještě těšit! K přívěskům jsou k dispouici i náušnice, viz. u jednotlivých vystavených kousků.

Hranaté dřevíčkové nášnice... Tyhle nosím moc ráda už nějakou dobu. Do ouška jsou sice trochu těžší, ale zato se svým netypickým závěsem efektivní. Nyní jsem pro vás vytvořila více než 50 párů! Jsou k nim k dispozici i přívěsky, viz. u jednotlivých párů.

Opět dřevíčková inspirace, tentokrát dva různé kulaté designy. Kombinace matného dřeva a lesklé tónované průsvitné hmoty s netypickým závěsem je též velice efektivní... a do ouška jsou lehčí než předchozí typ.

Barevné disky. Na závěsu jsou odděleně, takže se hezky houpou. Též typ, který ráda nosím, oblíbený i u zákaznic.

Úplné novinky...objevila jsem dott art :-) Součástí kolekce je i exkluzívní plechová krabička!

Tohle určitě nejsou poslední novinky v mém nově obnovéném obchůdku, během listopadu budu intenzivně dodělávat a vkládat další, tak si je nenechte ujít!

 

Moje šperky jsou originální autorská díla vlastního designu, většinou označené logem EH (když to velikost a design dovolí).

Produkuji pouze malé kolekce jednoho designu, jde o ruční práci a proto jsou všechny kousky neopakovatelné a originální.

Koupí šperku z mého obchůdku si pořizujete originální kousek, do kterého je vložena láska k tvorbě, třináctiletý um podpořený průběžným vzděláváním, čas strávený nejen tvorbou konkrétního kousku, ale i času stráveného vývojem jeho designu.

PRODEJNÍ INFORMACE:

 • Ke všem náušnicím bez zavírání jsou samozřejmostí plastové zarážky.
 • Délku krátkých i dlouhých náhrdelníků mohu upravit na přání.
 • Balíčky posílám do dvou pracovních dnů od obdržení částky. Pokud na objednávku spěcháte, prosím dejte mi vědět do poznámky k objednávce.
 • Součástí šperku je okrasné balení - barevná karta s logem a tylový či celofánový pytlíček. Na přání lze zařídit i krabička nebo něco extra :-)
 • Všechny přívěsky a náhrdelníky se zapínáním za krkem jsou primárně vyráběné s karabinkou na pravé straně (pro praváky), na přání možno přehodit na levou stranu (pro leváky).

ÚDRŽBA

Šperky z polymerové hmoty jsou odolné přiměřeře materiálu a funkci, při šetrném zacházení vydrží tak dlouho, jak jen si budete přát.

 • Šperky není vhodné namáčet (platí hlavně pro šperky na krk, u náušnic to tak nevadí)
 • Šperky není vhodné je vystavovat vysokým teplotám
 • Šperky není vhodné vystavovat velkému tlaku
 • Šperky není vhodné dlohodobě skladovat ve stísněných prostorách
 • Nedoporučuji přímý kontakt s parfémem či lakem na vlasy

 

Celá naše rodina tvoří! Pokud by Vás zajímalo víc, mrkněte na profil Pančitelka - háčkované, plstěné a keramické šperky, Pančí - grafická přáníčka a obrazy nebo Šílenec - barevné fotografie přírody, panorama fotky a čb fotky z dírkové komory. (Momentálně tam bohužel nenajdete nic k nákupu, ale do galerie prodaného zboží určitě nahlédnout můžete...)

Za fotku na titulní stránce vděčím skvělé fotografce Marii Szabové, ostatní fotky jsou z mé ruky.

Licence Creative Commons Prosím respektujte autorská práva.

Pokud už si chcete půjčovat nápady, prosím uveďte alespoň mé jméno a mou tvorbu jako zdroj inspirace. Největší inspirace, kterou si odtud můžete odnést je, že je vždy nejpřínosnější a nejradostnější jít vlastní cestou.

Díky!

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučené psaní. Okrasné balení, bublinková folie, zipový sáček, bublinková obálka.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od E.H.design

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--