Domů Profil prodejce e-scrap
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Hodonín, ČR
  • 73 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (37) 100%
Nadšenci: 139
Aktivita: aktivní
Prodáno: 73
Registrace: 10.4.2013
Město: Hodonín
Stát: ČR

e-scrap

/ Prodávající
Novinky
324544
9.11.2014 Pro vaši tvorbu set kolorovaných dam v nočním kloboučku.

E-scrap je zkratka pro elektronický-digitální scrapbooking.

Ve svém volném čase ráda experimentuji a hraji si s fotografiemi. Moc mne baví separovat z fotografií objekty a pak si s nimi pohrávat a všelijak je upravovat. Moje záliba už došla tak daleko, že jsem začala mít zaplněný HDD a mému notebooku hrozil kolaps.

Ráda se o své poklady podělím. Nabídnout mohu jak výřezy z fotografií ve velkém rozlišení, tak i razítka, štětce různé textury atd. Pokud by se vám líbil balíček, který je už prodaný, kontaktujte mne vnitřní poštou. Balíčky mohu na přání i nakombinovat z různých komponentů, jak kdo bude potřebovat.

Ceny nejsou nijak nadsazené, přestože separace objektů a další zpracování je poměrně časově náročná záležitost.

 

Mým koníčkem je i vektorová grafika. Touto technikou zpracovávám různé komponenty pro digiscrapbook.

Grafika je určena především k vlastnímu použití, do koláží, digiscrapbooku atd. V případě umístění na webové stránky nebo prodeje souhlasím s tímto pouze ve finální podobě, tj. zakomponování do obrázku, ne tedy k volnému šíření a prodeji jednotlivých komponentů. Děkuji tímto za uznání a ocenění mé práce, která zabere nemálo času.

 

Retušování a kolorování starých fotografií. Pokud máte doma staré rodinné fotografie, na kterých se již podepsal zub času - flekaté, polámané vybledlé, mohu vám po dohodě udělat korekturu, případně kolorizaci starých černobílých fotografií.

 

Před retuší a kolorizací              Po retuši a kolorizaci

 

Dále mohu nabídnout vytvoření vlastního originálního banneru obchůdku zde na Fleru. K banneru mohu vytvořit též vizitky a děkovné kartičky v podobě připravené k vytištění.

 

Ukázky prací pro mé spokojené zákaznice

 

Pokud budete mít zájem, můžete nakouknout i do mého druhého obchůdku, kde najdete košíčky pletené z papíru. V současné době ale toho času není tolik, takže beru případné zakázky, pokud by se vám něco líbilo z prodaného zboží, nebo z mé galerie. Odkaz najdete zde pod profilem.

Budu ráda za každou návštěvu a za každý názor.

 

Platby přijímám i v zahraniční měně na PayPal účet.

 

 

 

Počítačová animace může být i něco jako rozpohybovaný scrapbook. Zde najdete mé práce a pokud se vám bude něco líbit, dejte vědět a upravím vám filmeček s vašimi fotkami, třeba i jako heký dárek. Podrobné informace ke snímku najdete vždy u zboží, zde budou náhledy. Případným zájemců upřesním potrubní poštou. 

Přeji pěknou zábavu

 

Způsob dopravy
Elektronická pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od e-scrap

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--