Profil uživatele
E-vinka
Prodávající
Liteň
Registrace: 1.11.2009

Zdravím!

Jmenuji se Eva a svět jsem poprvé uviděla roku 1973. Již jako dítě jsem se zabývala pletením, háčkováním a šitím. Zatímco moje starší sestra pobývala neustále venku, já se dívala na oblohu zpoza okna a pod rukama mi vznikaly nové výrobky. Své šicí mánie jsem neušetřila ani dceru, která dnes s údivem hledí na fotky a obdivně se ptá: "To jsi mi fakt ušila ty? Sama? Jak jsi to dokázala?" Odpovídám s úsměvem, že na tom nic není, ale přesto mě takové pochvaly potěší.

Po mateřské dovolené přišla práce a s ní i pauza v jakémkoliv tvoření. Občas jsem zasedla ke korálkům, barvám na sklo, hedvábí, ale nic mě tolik neuchvátilo. Až do té doby, než jsem přičichla k patchworku, o který se s Vámi chci podělit prostřednictvím Fler.cz. Šití trojúhelníčků z pestrobarevných látek jsem propadla za chladných večerů roku 2008 a rychle jsem se zařadila mezi patchworkové závisláky :). Stále se snažím zdokonalovat a navštěvuji kurzy, při kterých se pokouším být nejpilnější studentkou.

Na patchworku mě baví hlavně hravost a pestrost možností. Každý můj výrobek je originál šitý s radostí a pečlivostí. Snažím se sladit takové látky a barvy, aby v každém z nás vyvolaly pocit jistoty, pohodlí, klidu a aby v každém bytě či domě vytvořily útulné prostředí. Snad se Vám budou mé výtvory líbit :).

Společně s mou dcerou tvoříme skvělý tým :). Jsme taková kreativní dvojka ;). Pokud se chcete podívat na její výrobky, tady je: 

Moii

A teď, pokud Vás můj profil zaujal, prosím, navštivte galerii a posuďte sami...

Snad brzy nashledanou :)

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím