Domů Profil prodejce ebek
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Ostrava, ČR
  • 6181 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2651) 100%
Nadšenci: 1182
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6181
Registrace: 25.10.2008
Město: Ostrava
Stát: ČR

ebek

/ Prodávající
Novinky
1017801
3.8.2022 N O V I N K Y fajnové letní retro!:-)

Modely zde nabízené přímo v akci! Ostravská galerka ve stylové show "JEDOVÁ CHÝŠE"!Zamilovaný pohled

 

KVĚTNOVÁ INSPIRACE&MOTIVACETulipánBeruškaLáska


ARTDECO FASHION SHOW aneb ZLATÁ DVACÁTÁ...

 

  

 

 

 

Nostalgicky, snově, melancholicky...lednově...

A něco z mé "zájmové umělecké činnosti"...

https://www.youtube.com/watch?v=LbZKrUJzr_4&feature=plcp

Vítejte!

Jsem sběratelkou modelů z dob starých, starodávných i vcelku nedávných, kteréžto se nyní honosí názvy vintage a retro a oldies a tomu podobně...Tyto skvosty oprašuji, rekonstruuji, přešívám, zašívám a pak pro ně hledám nové majitele. Třeba to budete zrovna vy??? Některé modýlky šiju nové, jako repliky těch starých, ale u těch to vždy výslovně uvádím.

Nebráním se speciálním přáním, pokud sháníte něco z let 30-80tých, neostýchejte se a ozvěte se!

Pro laiky či jinak nezasvěcené: VINTAGE jsou věci starožitné, starobylé, zkrátka věci, které jž něco prožily a nesou si tedy esprit času. Vždy se snažím, aby tyto modýlky byly zachovalé a bez újmy, ale zkrátka občas se vyskytne nějaká nedokonalost- i to je na nich cenné a jedinečné. Tato móda opravdu není pro všechny. Je určena fajnšmekrům, kteří mají rádi nostalgii a staré fotky - ať už ty, na kterých je zamlada babička, maminka, či oni sami...:-)

Každý, koho baví objevovat, recyklovat staré skvosty,je zároveň ekologem a nadějí této planety. Neboť kolosy, chrlící každý rok, každou sezónu zbrusu nové, zaručeně MÓDNÍ hadérky, které se po pár nošeních rozpadnou a ve kterých vypadáme jako uniformované stádo, nás jednoho dne zabalí všechny do jednoho igelitového pytlíku s čipem...:-/

a proto: SVĚTU VÍCE RECYKLACE, TO JE NAŠE AGITACE!:-D

A retro&vintage&šarm&originalita v kulisách všedního dne...


 

 

 

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ :

Ze zákona lze zboží do 14-ti dnů vrátit bez udání důvodů.

Nepoškozené, zabalené, nenošené, neprané.

Bohužel se stává stále častějším "trendem", že zákaznice houfně využívají tohoto dle mého mínění neférového zákona, který ochraňuje zákazníky, nikoliv prodejce.

Obzvláště u vintage věcí je ošemetné dokázat, že model nebyl využit na specifickou akci a následně vrácen-neexistuje totiž žádný původní obal. A dále "nepadnoucí velikost", případně "představovala jsem si to jinak". U každé nabízené věci jsou uvedeny veškeré míry, je vyfocena ze všech úhlů, s veškerými detaily. Domnívám se, že není problém se změřit, dobře si prohlédnout fotky a ZODPOVĚDNĚ se rozhodnout, proto prosím o soudný úsudek.

Pokud přesto se zákazník rozhodne zboží vrátit, bude mu vrácena částka za zakoupené zboží dle zákona do 14ti dnů, ode dne, kdy jsme obdrželi vrácené zboží. Poštovné za zaslání vráceného zboží směrem k nám jde na vrub zákazníka.

Je třeba o vrácení zboží  předem informovat, bez předchozí domluvy nebude vrácená zásilka akceptována.

Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno či opotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny. 

Doufám, že vás toto opatření neodradí od nákupu. Jde jen o určitou ochranu proti rozličným filutům a špekulantům. Vždy je mou prioritou se normálně a slušně domluvit.

Děkuji za pochopení.

 

Obchodní a reklamační podmínky

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém ochodě www.fler.cz/ebek

Objednávkou se rozumí závazná objednávka zboží, která je mezi kupujícím a prodávajícím uzavřena v okamžiku objednání přes fler.cz. V momentě objednání se Vám zobrazí veškeré kontakty a náležitosti prodávajícího.

Platba za objednané zboží by měla být poukázána IHNED, bez zbytečných odkladů, nejpozději do 3 dnů od data objednání. Následně Vám bude odeslána pojištěná zásilka, do cca 3-5 pracovních dní. Pokud nebude platba připsána na účet 4.den od objednání zboží, prodejce si vyhrazuje právo objednávku zrušit.

Poučení o odstoupení od smlouvy

Dle zákona máte právo do 14 dnů ode dne převzetí zboží bez udání důvodu odstoupit od smlouvy a toto zboží vrátit. K tomuto více viz VRÁCENÍ ZBOŽÍ.

Reklamace - podmínky a způsob uplatnění

Prodejce odpovídá za vady zboží, které nezpůsobil spotřebitel. Vzhledem k charakteru zboží retro-vintage je tato část zákona opět velmi nejasná. Přesto jsem ochotna, po domluvě, věc opravit, či vyměnit. Vše záleží na domluvě a vstřícnosti na obou stranách.

Na posouzení oprávněnosti reklamace je zákonných 30 dní, vždy se ale budu snažit vyřešit situaci co nejdříve. O tom, zda je reklamace oprávněná či ne, Vás budu informovat mailem. Pokud bude reklamovaná vada zboží uznána, bude Vám platba za toto zboží neprodleně poukázána na Váš účet.

Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny. 

Prosím, věřte, že většině prodejců leží na srdci spokojenost zákazníka, nikoliv ho obrat a ošidit. Ať už budou novely Občanského zákoníku jakékoliv, je jen na nás, jak se spolu slušně a normálně domluvíme. Věřím, že je to možné.

 

 

Způsob dopravy
„Film je především zábava. Chcete-li poslání, jděte na poštu.“ Woody Allen:-D Já chodím 2x týdně:-) Poštovné dle hmotnosti a ceny zásilky, cca 70-130,-Kč v ČR, zahraničí samozřejmě více, dle sazebníku České pošty. Po připsání platby odesílám balíček během 3-5 pracovních dnů. POZOR! Přestala jsem posílat faktury, zašlu jen na požádání. Vždy je k vytištění u každé objednávky, je tedy zbytečné a neekologické posílat je znovu s objednávkou. Děkuji za pochopení a že to máte taky tak!:-)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od ebek

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--