Profil uživatele
EDY.ART
Prodávající
Vysočany, Manětín
Registrace: 23.5.2008

Vítám Vás a děkuji za návštěvu mých stránek.

Ke své tvorbě používám různé materiály, dělám věci netradičně a spojuji nečekané, ráda zkouším nové technologie, různé materiály a techniky výroby- malování, textílie, kameny, sklíčka, hot fix, papíry, květiny, dráty...

Batikované výrobky jsou originální a neopakovatelné ,barvy, tvary i obsah, různě působí na psychiku a ovlivňuje naši náladu. Každý kousek má svůj osobní příběh. Výrobky jsou barevně ustálené a perou se v pračce, šetrné praní na 30°.

Textilní tvorba-používám přírodní materiály jako je bavlna a len, navrhuji šiji, batikuji a maluji, vše co mne zajímá nejčastěji se inspiruji přírodou, stromy, rostlinami, zvířaty, ale i živly- dřevem- větrem, ohněm, zemí, kovem a vodou.

Tvořím pro ženy-navrhuji a šiji  šaty , sukně, tuniky i trika.  Vybírám střihy  šatů, které pěkně padnou a jsou slušivé, používané střihy podtrhují ženskost a eleganci. Materiály používám převážně bavlněné. Nejpožívanějším materiálem je modal-jemně pošesaná bavlna s 5% elestanu.Trička kupuji vždy nová, přednost dávám kvalitě a zajímavosti střihu

.

Pro muže, pány i chlapce vyrábím trička, malovaná, batikovaná, s krátkým i dlouhým rukávem.

Pro děti-veselá batikovaná trička,

 

Narodila jsem se v Praze r.1976 odmalička jsem ráda trávila čas v přírodě, která se stala mou trvalou inspirací.

Vystudovala jsem výtvarnou školu-obor užitá malba, tak jí užívám.           Učila jsem se oboru dámská krejčová-tak šiji.                                   Sochařství trochu opomínám (snad na něj taky někdy dojde).                    Mám 2. stupeň Reiki- léčitelská metoda vycházející z východních filozofií. Vystudovala jsem školu formy a školu kompasu Feng-Shui.
Jsem aktivní konzultantko Feng-Shui.
Věnuji se léčení pomocí barev a elementů Feng-shui a všem aspektům k tomu náležejícím-vztahům podle elementů Feng-shui, zdraví, bohatství a bydlení.

Naušnice vznikají ve splolupráci Edy Art-Thoft Artist -viki. Náušniče jsou provedeny v březovém dřevě, ručně malované, mají bižuterní kovodíly v úpravě stříbro, měď, nebo černá. Velikost šperku v průměru 5cm, nebo 3cm.

 

 

 

Tvořím doma v domečku, který prochází rekonstrukcí.

 

 

 

Jezdím po zajímavých akcích, esoterického a ekologického zaměření, ale i na hrady a zámky, vystavujipřednáším, pořádám semináře,  věnuji se osobnímu poradenství  zvláště v oblasti lidskách vztahů, zdraví životní energie a jsem rída, když se to daří vrátit do života sílu, zdraví, lásku i štěstí.

Snažím se vnímat svět se všemi souvislostmi mít oči otevřené a dávat i dostávat...

 

Způsob dopravy
Výrobky jsou dle velikosti a materiálu baleny do papírových obálek,
bublinkových folií,v kartonových krabičkách, nebo sáčku a papíru tak, aby pokud možno nedošlo k jejich poškození při doručování. .
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
653935
14.9.2017 S radostí všem příznivcům oznamuji, narodil se nám KRYŠTŮFEK, pomalu se vracím k normálu a doufám, že mě nechá chvilku tvořit a pracovat, všem děkuji za trpělivost a shovívavost.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.