Domů Profil prodejce EDY.ART
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Vysočany, Manětín, ČR
  • 146 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (54) 100%
Nadšenci: 284
Aktivita: aktivní
Prodáno: 146
Registrace: 23.5.2008
Město: Vysočany, Manětín
Stát: ČR

EDY.ART

/ Prodávající
Novinky
925524
11.1.2021 Moji drazí, po dlouhé době opět vkládám nějaké nové šatičky, tak se těšte.

Vítám Vás a děkuji za návštěvu mých stránek.

Ke své tvorbě používám různé materiály, dělám věci netradičně a spojuji nečekané, ráda zkouším nové technologie, různé materiály a techniky výroby- malování, textílie, kameny, sklíčka, hot fix, papíry, květiny, dráty...

Batikované výrobky jsou originální a neopakovatelné ,barvy, tvary i obsah, různě působí na psychiku a ovlivňuje naši náladu. Každý kousek má svůj osobní příběh. Výrobky jsou barevně ustálené a perou se v pračce, šetrné praní na 30°.

Textilní tvorba-používám přírodní materiály jako je bavlna a len, navrhuji šiji, batikuji a maluji, vše co mne zajímá nejčastěji se inspiruji přírodou, stromy, rostlinami, zvířaty, ale i živly- dřevem- větrem, ohněm, zemí, kovem a vodou.

Tvořím pro ženy-navrhuji a šiji  šaty , sukně, tuniky i trika.  Vybírám střihy  šatů, které pěkně padnou a jsou slušivé, používané střihy podtrhují ženskost a eleganci. Materiály používám převážně bavlněné. Nejpožívanějším materiálem je modal-jemně pošesaná bavlna s 5% elestanu.Trička kupuji vždy nová, přednost dávám kvalitě a zajímavosti střihu

.

Pro muže, pány i chlapce vyrábím trička, malovaná, batikovaná, s krátkým i dlouhým rukávem.

Pro děti-veselá batikovaná trička,

 

Narodila jsem se v Praze r.1976 odmalička jsem ráda trávila čas v přírodě, která se stala mou trvalou inspirací.

Vystudovala jsem výtvarnou školu-obor užitá malba, tak jí užívám.           Učila jsem se oboru dámská krejčová-tak šiji.                                   Sochařství trochu opomínám (snad na něj taky někdy dojde).                    Mám 2. stupeň Reiki- léčitelská metoda vycházející z východních filozofií. Vystudovala jsem školu formy a školu kompasu Feng-Shui.
Jsem aktivní konzultantko Feng-Shui.
Věnuji se léčení pomocí barev a elementů Feng-shui a všem aspektům k tomu náležejícím-vztahům podle elementů Feng-shui, zdraví, bohatství a bydlení.

Naušnice vznikají ve splolupráci Edy Art-Thoft Artist -viki. Náušniče jsou provedeny v březovém dřevě, ručně malované, mají bižuterní kovodíly v úpravě stříbro, měď, nebo černá. Velikost šperku v průměru 5cm, nebo 3cm.

 

 

 

Tvořím doma v domečku, který prochází rekonstrukcí.

 

 

 

Jezdím po zajímavých akcích, esoterického a ekologického zaměření, ale i na hrady a zámky, vystavujipřednáším, pořádám semináře,  věnuji se osobnímu poradenství  zvláště v oblasti lidskách vztahů, zdraví, životní energie a jsem ráda, když se to daří vrátit do života sílu, zdraví, lásku i štěstí.

Snažím se vnímat svět se všemi souvislostmi mít oči otevřené a dávat i dostávat...

 

Způsob dopravy
Výrobky jsou dle velikosti a materiálu baleny do papírových obálek,
bublinkových folií,v kartonových krabičkách, nebo sáčku a papíru tak, aby pokud možno nedošlo k jejich poškození při doručování. .
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od EDY.ART

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--