Domů Profil prodejce eero
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Nový Jičín, ČR
  • 3535 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (830) 100%
Nadšenci: 1108
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3535
Registrace: 1.6.2013
Město: Nový Jičín
Stát: ČR

eero

/ Prodávající
Novinky
1009736
29.5.2022 Jsme zpět a s námi legendární eero s epickým příběhem - ukrajinská "Mriya" Antonov An-225 - pro muže, ženy i děti.

Novinka pro malé aviatiky : 

 Spitfire kreativní set bílý 

Spitfire kreativní set karibská modř

 

spitfire tričko

"Z celého srdce Vám nakupujícím a flér Týmu děkujeme za podporu. Pomohli jste nám prodat více než 2000 produktů a poslali nám mnoho krásných zpráv, které nás motivují dělat kvalitní a originální věci."
- miroslav / eero -

 FLÉR.TV - Eero můj kreativní svět

nejlepší z nejlepších

 EERO / S HLAVOU V OBLACÍCH
Fais de ta vie un rêve, et d'un rêve, une réalité."
- Antoine de Saint-Exupéry -

Jsem vděčný, že mohu udělat šťastnými jiné lidi. Tím, že vytvořím něco, díky čemu se budou cítit lépe, co jim udělá radost. Ať už natisknu nové tričko, novou kravatu, mikinu nebo připravuji nové skici... mám z toho neskutečnou radost. Každý produkt, který tisknu výhradně na objednávku, je připraven s obrovským kusem lásky a pokory k řemeslu, designu a letadlům (a také broukům a integrovaným obvodům). Třeba na Vás tato láska a pokora k řemeslu bude vyzařovat, když budete otvírat zásilku z dílny eero. Přečtěte si hodnocení našich zákazníků
ČERSTVÝ TISK

"je založen na filozofii jedinečnosti, kvality a opravdovosti."

Fascinuje nás vše co lítá, letadla a integrovaný obvod kreslím já a broučí motivy jsou od umělkyně Lucie Tatarové. S každým produktem, který denně tisknu nebo navrhuji, mám velmi hluboký vztah. Je to díky tomu, že každý produkt je tvořen na zakázku, čerstvě po objednávce. Říkáme tomu čerstvý tisk / fresh print.  Každý z našich zákazníků ví, že produkt, který si zrovna objednal, bude vytvořen jen a jen pro něj. Na tom si dáváme velmi záležet. Trápí nás plýtvání a mašinerie v masové produkci. Vyrábíme proto pouze takový počet produktů, kolik je objednávek. 


barvy eeroplane 

ŠETRNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ
"nedělej druhému to, co sám nechceš, aby někdo dělal tobě"

Používáme pouze eco-friendly barvy na vodní bázi. Takové barvy v sobě mají pigment a bázi. Neobsahují žádné plasty ani toxické látky. Tyto barvy velmi rychle zasychají, proto nejsou velmi oblíbené v masové produkci. Naše barvy poznáte na dotek velmi jednoduše. Jsou příjemné a krásně navazují na povrch bavlny, jelikož barva se "vsaje" do látky.

Výroba bavlny je sama o sobě dosti náročná na přírodní zdroje i energii a ke stříkání bavlníku se navíc používají pesticidy a insekticidy. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vám produkty ze 100% organické bavlny. Co to znamená? Především to, že se k pěstování bavlníku nesmí používat chemikálie ani geneticky upravená semínka. K produkci organické bavlny se spotřebuje méně vody a energie... voda, vzduch a půda v okolí není toxicky znečištěna. Produkce organické bavlny tvoří asi 1% z celosvětové produkce bavlny. Organická bavlna, kterou používáme, pochází od certifikovaného fair trade zdroje.

BARVY TRIČEK A POTISKU SI VYBER DLE NÁLADY A VKUSU
"Každý má právo být jedinečný, být svůj!" 

Díky čerstvému tisku si můžete nechat natisknout Vám rádi vytiskneme vybraný motiv v různých barvách z našeho portfolia. Nebojte se kombinovat. Chcete modrého boeinga 737 na lososovém tričku? Nebo stříbrného P-51 Mustanga na bílém tričku? To zmákneme a cena i čas provedení zůstane stejná. Napište nám, jsme tu pro Vás :)supermarine spitfire tričko a taška

MATERIÁL A KVALITA
"milujeme se dotýkat příjemných materiálů, které vykouzlí úsměv na tváři"

K potisku používám pouze kvalitní materiály - příjemné na dotek. Nově pouze trička ze 100% organické bavlny. Kravaty a šátky jsou ze 100% hedvábí (čínského) a jsou barveny v našem ateliéru. K potisku používáme jen kvalitní sítotiskové barvy ředitelné vodou a snažíme se používat maximum přírodných materiálů a pomůcek. Každý produkt eero vzniká v nekuřáckém prostředí na francouzském a českém venkově. 

 "On ne voit bien qu'avec le coeur. L'essentiel est invisible pour les yeux. 
- Antoine de Saint-Exupéry -  


Více v rozhovoru eero : s hlavou v oblacích na FlerMAGu 
děkuji Vám za milé komentáře.


KAM DÁL?

Pro milovníky přírody, yogy a umění doporučuji profil Lucie Tatarová. Pracujeme společně na různých projektech a pokud si objednáte zboží z obou profilů, budete platit jen jedno poštovné (aktualizace při potvrzení objednávky z naší strany).

tričko s bouky

Brouky najdete na profilu Lucie Tatarová.

Způsob dopravy
Zásilkovna výdejní místo nebo doručení na adresu.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od eero

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--