Supermarine Spitfire forever !
Profil uživatele
eero
Prodávající
Praha 5
Registrace: 1.6.2013

spitfire tričko

"Z celého srdce Vám nakupujícím a flér Týmu děkujeme za podporu. Pomohli jste nám prodat již 1000 produktů a poslali nám mnoho krásných zpráv, které nás motivují dělat kvalitní a originální věci."
- miroslav / eero -

 

P-51 Mustang t-shirt od eeroplane

 EERO / S HLAVOU V OBLACÍCH
Fais de ta vie un rêve, et d'un rêve, une réalité."
- Antoine de Saint-Exupéry -

Jsem vděčný, že mohu udělat šťastnými jiné lidi. Tím, že vytvořím něco, díky čemu se budou cítit lépe, co jim udělá radost. Ať už natisknu nové tričko, novou kravatu, mikinu nebo připravuji nové skici... mám z toho neskutečnou radost. Každý produkt, který tisknu výhradně na objednávku, je připraven s obrovským kusem lásky a pokory k řemeslu, designu a letadlům (a také broukům a integrovaným obvodům). Třeba na Vás tato láska a pokora k řemeslu bude vyzařovat, když budete otvírat zásilku z dílny eero. Přečtěte si hodnocení našich zákazníků
ČERSTVÝ TISK

"je založen na filozofii jedinečnosti, kvality a opravdovosti."

Fascinuje nás vše co lítá, letadla a integrovaný obvod kreslím já a broučí motivy jsou od umělkyně Lucie Tatarové. S každým produktem, který denně tisknu nebo navrhuji, mám velmi hluboký vztah. Je to díky tomu, že každý produkt je tvořen na zakázku, čerstvě po objednávce. Říkáme tomu čerstvý tisk / fresh print.  Každý z našich zákazníků ví, že produkt, který si zrovna objednal, bude vytvořen jen a jen pro něj. Na tom si dáváme velmi záležet. Trápí nás plýtvání a mašinerie v masové produkci. Vyrábíme proto pouze takový počet produktů, kolik je objednávek. 

 
BARVY TRIČEK A POTISKU SI VYBER DLE NÁLADY A VKUSU
"Každý má právo být jedinečný, být svůj!" 

Díky čerstvému tisku si můžete nechat natisknout Vám rádi vytiskneme vybraný motiv v různých barvách z našeho portfolia. Nebojte se kombinovat. Chcete modrého boeinga 737 na lososovém tričku? Nebo stříbrného P-51 Mustanga na bílém tričku? To zmákneme a cena i čas provedení zůstane stejná. Napište nám, jsme tu pro Vás :)supermarine spitfire tričko a taška

MATERIÁL A KVALITA
"milujeme se dotýkat příjemných materiálů, které vykouzlí úsměv na tváři"

K potisku používám pouze kvalitní materiály - příjemné na dotek. Nově pouze trička ze 100% organické bavlny. Kravaty a šátky jsou ze 100% hedvábí (čínského) a jsou barveny v našem ateliéru. K potisku používáme jen kvalitní sítotiskové barvy ředitelné vodou a snažíme se používat maximum přírodných materiálů a pomůcek. Každý produkt eero vzniká v nekuřáckém prostředí na francouzském a českém venkově. 

 "On ne voit bien qu'avec le coeur. L'essentiel est invisible pour les yeux. 
- Antoine de Saint-Exupéry -  Více v rozhovoru eero : s hlavou v oblacích na FlerMAGu 
děkuji Vám za milé komentáře.Způsob dopravy
Doporučená zásilka nebo balik do ruky českou poštou. Poštovné od 69 Kč.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
680482
7.12.2017 Tady eero ježíšek. Mikiny velikosti M a L opět skladem. Ježíšek tiskne jak šílený. Natisknu ti na mikinu i brouka.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.