Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
eFaBOS
Prodávající
Jablonec nad Nisou
Registrace: 31.5.2011

Dobrý den,

jsme výrobci bižuterních polotovarů, kovodílů i hotové luxusní bižuterie. Naše výroba je velmi rozmanitá, a proto věříme, že si vybere opravdu každý.

fabos nabidka

Naše hotová bižuterie se dostala na módní přehlídku Osmana Lafitty či Miloslavy Vrzalové na což jsme opravdu pyšní. Každoročně nás také můžete vidět na prestižní módní přehlídce Made in Jablonec, která se již tradičně koná každý leden a těší se velké oblibě. Letos se naše modely objevily i na módní přehlídce Styl&Kabo 2015 v Brně, kde naše šperky zdobily nejen českou miss Gabrielu Frankovou.

Styl&Kabo 2015

Několikrát za rok se také zůčastňujeme veletrhů a výstav v Jablonci, Praze, Brně, Bratislavě i v Mnichově. Těší nás, že slyšíme převážně jen pozitivní ohlasy.

Těší nás, že Vám touto cestou můžeme nabídnout některé naše originální, ručně dělané šperky, vyrobené v hlavním městě bižuterie - v Jablonci nad Nisou.

Váš FaBOS

Způsob dopravy
Zboží posíláme pomocí české pošty, a to jako balíček nebo v bublinkové folii. Pokaždé doporučeně.Fakturu za zboží naleznete v balíčku.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
84705
30.8.2012 Moc si vážíme zájmu o litinové brože. Je vidět, že pokud je výrobek ručně malovaný, není to jen sériová výroba, pořád stojí za to !!DĚKUJEME za podporu :o)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím