Domů Profil prodejce Efkoart
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 10 hodin.
  • Blansko, ČR
  • 415 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (53) 100%
Nadšenci: 224
Aktivita: aktivní
Prodáno: 415
Registrace: 6.5.2010
Město: Blansko
Stát: ČR
Důležitá informace: Zboží je vyřizováno nejpozději do 14-ti dnů po zaplacení na náš účet. Pokud není zboží na skladě budete informováni. Jednotné poštovné je 99 Kč při jakémkoliv množství. Při objednávce nad 1600 Kč se poštovné ani balné neúčtuje.

Efkoart

/ Prodávající
Novinky
72479
7.6.2012 Doplněno nové zboží a u vybraných produktů slevy až o 30%

Naše společnost je na Fleru pro všechny výtvarníky a kreativce, kteří mají zájem rozšířit svoji produkci s využitím našich materiálů. Materiály jsme rozdělili do několika skupin.

Leptání skla

Stará jednoduchá řemeslná metoda ve výsledku podobná broušení nebo pískování skla. Jednoduchá aplikace speciální pasty s profesionálním výsledkem.

Hmoty na výrobu forem

Vyzkoušejte tvorbu vlastních 3D a 2D forem k výrobě přesných odlitků nebo oblíbený lifecasting (2D i 3D odlitky lidského těla). V nabídce máme i hmoty ke snímání nebo kopírování předloh (sošky, kameny šperků, reliéfy, řezbářské práce, cukrářeké formy s atestem apod.).

Odlévací hmoty

Materiály pro plné odlitky 2D (reliéfní) a 3D (sošky), materiál kámen v prášku, hmoty na lehčené odlitky (samotný odlitek lehčí než např. polystyren). Speciální hmoty na duté (skořepinové) odlitky jako jsou vázy, stínidla, masky, lifecasting.

Dále máme v nabídce jedinečné pryskyřičné materiály na výrobu umělého dřeva (řezbářské práce pomocí vlastních forem možnost odlévání řezbářských kopií), umělého jantaru (šperkařská výroba) a máme také oblíbenou křišťálovou pryskyřici na výrobu šperků, placek, ale i prostorových těžítek, náramků apod.

Mozaiky od A do Z

Nabízíme mozaikové kameny, formy na odlévání vlastních mozaikových kamenů, mozaiková lepidla a spárovací hmoty.

Studená glazura

Materiál na povrchovou úpravu produktů ze dřeva, papíru, kovu, keramiky atd. Materiálem lze i zalévat fotografie nebo obrázky. Nanesením studené glazury v tenké vrstvě vytvoříte odolný produkt proti vodě a otěru. Materiál lze libovolně barvit tónovacími pigmenty.

Naše edice Tvořivý AMOS vydává od roku 2004 a 2006 dva pravidelně vycházející časopisy:

Časopis AMOS, čtvrtletník s 20 nápady krok za krokem z různých materiálů pro vaše domácí a školní tvoření. Předplatné a vybrané ucelené ročníky najdete ZDE.

Časopis GOLEM, v každém čísle najdete 20 nápadů krok za krokem na keramické tvoření, dekorování keramiky, tvoření pro děti i složitější návody na výrobu forem atd. Jednoroční či dvouleté předplatné a jednotlivá čísla GOLEMA najdete ZDE.


 

Způsob dopravy
Česká pošta
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Efkoart

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--