Profil uživatele
EHB
Prodávající
Rakovník
Registrace: 17.2.2013

Koncept značky EHB je zaměřen na limitované edice porcelánu s autorským tiskem, který je reakcí na střihy časopisu Burda. První část kolekce se nese ve znamení FASHION. Příjemné nostalgie k věcem, které nás obklopovali a inspirovali hlavně v oblasti módy.

Druhá část kolekce se nese v znamení TECHNIC. Inspiračním momentem pro kolekci jsou technické návrhy, půdorysy jak architektury, tak strojírenských součástek.

Kolekce se tedy dá rozdělit na FEMALE and MALE.

Dekorace je aplikována výlučně na porcelán českých výrobců.

Každá dekorace na hrnku a talíři je originální.

Autorské dekorace jsou zpracovány profesionální technologií a odpovídají hygienickým normám. Použité barvy jsou profesionální keramické barvy na porcelán s teplotou výpalu 820 °C.

NOVÁ KOLEKCE GAME

 

 

 

 

KOLEKCE BURDA

 

 

 

Způsob dopravy
Zasíláme do 6ti dnů po přičtení platby na účet, dle ceníku pošty. Cena u větších zásilek je kalkulována individuálně, dle váhy a rozměrů. EU countries We are sending the goods within 5 days when the payment is registered on our PayPal Account. Costs of packaging and sending items will be calculated based on the EU country where it will be shipped: Poland, Slovenská republika - 250 CZK; Austria, Croatia, Denmark, Ireland, Italy, Latvia, Luxembourg, Netherlands, Slovenia - 450 CZK; Bulgaria, Estonia, France, Hungary, Malta, Portugal, United Kingdom - 500 CZK; Belgium, Finland, Germany, Lithuania, Romania, Spain, Sweden - 550 CZK.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
695819
4.2.2018 Nové hrníčky z kolekce BIRDS!
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.