Profil uživatele
Eitrin
Prodávající
Zahrádky
Registrace: 6.8.2011

Dobrý den,

Jmenuji se Petra Káďová a vítám Vás v mém obchůdku.
 
Ráda bych Vám představila mou práci. Moc mě baví tvořit různé věci ze skla. Nejvíce teď pracuji na skleněných ručně tavených náušnicích, které dělám technikou fusing a nebo na kahanu. 
 
Začala jsem v patnácti letech malbou na sklo, které se věnuji do teď. Náušnice zdobím malbou. Dále jsem rozšířila své dovednosti o broušení skla, fusing a vitráže.
 
Věnuji se také malováním obrazů. Maluji olejovými a akrylovými barvami na napnuté plátno a nebo i na pevný podklad, např. sololit a dřevo.
 
Každý vyrobený kus je originál a proto mohou být u jednotlivých výrobků nesrovnalosti.
 
Budu ráda, když se Vám moje výrobky budou líbit a pokud budete mít jakékoli přání, které bude v mých možnostech ráda Vám jej splním.
 
Přeji Vám příjemné pokoukání. 
 
Petra Káďová, DiS.
 
 

 

Způsob dopravy
Osobní převzetí v Praze, Liberci a České Lípě. Poštovné šperků 50,- Kč. Poštovné obrazů 130,- Kč (male zásilky) - Zboží bude zasláno prostřednictvím České Pošty. Poštovné 180 Kč (velké zásilky) - Zboží bude zasláno prostřednictvím České Pošty. Částka se může změnit v závislosti na povaze a velikosti obrazu! Obrazy balím do ochranných rohů a do bublin.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím