Profil uživatele
Eivlis-pedig
Prodávající
Uničov
Registrace: 3.3.2012

 

Zdravíme všechny milé příznivce, zákazníky, přátele a fanoušky našich výrobků !

Blíží se Vánoční svátky a čas pořizování menších či větších překvapení a dárečků pro Vaši rodinu, přátele a známé.

Nápadů máme spoustu, s časem je to však horší a proto nechceme zbytečně vyrábět na sklad. I tak bychom Vám rádi umožnili co nejšiřší výběr... takže nově budete mít možnost zapojit vlastní fantazii a vkus.

Mimo již hotových plátěných nákupních taštiček naší jednokusové výroby v sekci NÁKUPNÍ EKOTAŠKY, nyní přicházíme s nabídkou dalších možných materiálů, vzorů a kombinací v sekci - NÁKUPKY NA ZAKÁZKU.

Vybírejte, pište a objednávejte stejným způsobem jako hotové zboží a my se vynasnažíme vyrobit taštičku přesně a právě pro Vás, Vaše přátele a rodinu :).

 

Příklad možných kombinací látek pro sekci Nákupky na zakázku, postupně doplníme všechny látky skladem :).


Pro těšitele na aktuální autorské diáře pro rok 2019,  s obrázky mé dcery,  máme dobrou zprávu ... DIÁŘE 2019 UŽ JSOU TADY...  
zatím se nám hezky množí, ale časové možnosti jsou také omezené, tak příliš neváhejte :D!

image

Malá kázka zbrusu nových motivů, ale je jich mnohem víc a máme i Vaše oblíbené z přecházejících sezón... tak hurá na nákup k NICE :).

Mimo jiné pro Vás chystáme i další tipy na dárky třeba z oboru VINTAGE... POLŠTÁŘKŮ... PŘEBYTEČNÉHO MATERIÁLU...snad bude nějaký prostor Utahaný...Mrkáček.

TĚŠÍME SE NA VÁS NA VŠECH NAŠICH PROFILECH ♥!

Pohodové a klidné  přípravy na Vánoce přejí Silva, Nika, Bertík a Bodlinka ...

...ahóóój a mějte se krásně...  Frajer+Stydlivý úsměv+Kočka posílá polibek+Ťap, ťap...

Vítejte :-),

... stejně jako Vy a všichni ostatní na Fleru miluju tvoření, kutění, motání, šití, pletení a jiné vyrábění hezkých a pokud možno i trošku užitečných věciček.

Semínko kutilství ve mě probudili moji praprarodiče, u kterých jsem trávila rané dětství, vzpomínky na ně voní opracovávaným dřevem, krásnými hoblinkami z ručního hoblíku a dlátek, fermeží, mořidlem...lakem, láskou ke všemu starému, krásnému, ... stvořenému šikovnýma rukama předků ... a taky bramborami pečenými v troubě a palačinkami :-). Dědeček opravoval a restauroval staré pendlovky, sloupové hodiny, historický nábytek... a já jsem byla jeho nejdůležitější pomocník :-).

Od té doby zkouším a zamilovávám se do dalších řemesel a dovedností. Hodně jsem už zvládla, ... na něco nemám nervy :-)...  a strašně moc toho ještě plánuji zkusit..., takže se připravte na to, že tento profil , původně založený pro mou nynější největší lásku - pedig, se možná bude postupně měnit a možná přeskupovat a stěhovat ... jsem trošku neposeda a ... toužím :-).

Vystavené výrobky jsou částečně také pro inspiraci, pokud budete potřebovat něco trochu jiného, jiný rozměr, barvu apod., neváhejte mi napsat vnitřní poštou a spácháme něco speciálního pro Vás :-).

Pokud se Vám dříve zalíbily ručně šité deníčky a kabelky mé dcery, najdete je nyní na jejím vlastním profilu:

https://www.fler.cz/pa-nika

Snad se Vám u nás bude líbit, některé věcičky Vás potěší ... a zase se brzy přijdete mrknout :-).

...a mějte se mezitím moc krásně a pohodově :-). Silva

Způsob dopravy
Česká pošta, zboží zasílám jako balík na poštu či balík do ruky, u kterých pošta deklaruje doručení do druhého dne od podání zásilky.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
771699
9.12.2018 Doplnila jsem poslední letošní nákupní ekotašky-motýlkové a pařížské-opět nabízíme využití slevového kupónu RRK-1RV-KSE na jejich nákup...https://www.fler.cz/zbozi...... krásný podvečer ♥!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.