Profil uživatele
Eivlis-pedig
Prodávající
Uničov
Registrace: 3.3.2012

Vítejte :-),

... stejně jako Vy a všichni ostatní na Fleru miluju tvoření, kutění, motání, šití, pletení a jiné vyrábění hezkých a pokud možno i trošku užitečných věciček.

Semínko kutilství ve mě probudili moji praprarodiče, u kterých jsem trávila rané dětství, vzpomínky na ně voní opracovávaným dřevem, krásnými hoblinkami z ručního hoblíku a dlátek, fermeží, mořidlem...lakem, láskou ke všemu starému, krásnému, ... stvořenému šikovnýma rukama předků ... a taky bramborami pečenými v troubě a palačinkami :-). Dědeček opravoval a restauroval staré pendlovky, sloupové hodiny, historický nábytek... a já jsem byla jeho nejdůležitější pomocník :-).

Od té doby zkouším a zamilovávám se do dalších řemesel a dovedností. Hodně jsem už zvládla, ... na něco nemám nervy :-)...  a strašně moc toho ještě plánuji zkusit..., takže se připravte na to, že tento profil , původně založený pro mou nynější největší lásku - pedig, se možná bude postupně měnit a možná přeskupovat a stěhovat ... jsem trošku neposeda a ... toužím :-).

Vystavené výrobky jsou částečně také pro inspiraci, pokud budete potřebovat něco trochu jiného, jiný rozměr, barvu apod., neváhejte mi napsat vnitřní poštou a spácháme něco speciálního pro Vás :-).

Pokud se Vám dříve zalíbily ručně šité deníčky a kabelky mé dcery, najdete je nyní na jejím vlastním profilu:

https://www.fler.cz/pa-nika

Snad se Vám u nás bude líbit, některé věcičky Vás potěší ... a zase se brzy přijdete mrknout :-).

...a mějte se mezitím moc krásně a pohodově :-). Silva

Způsob dopravy
Česká pošta, zboží zasílám jako balík na poštu či balík do ruky, u kterých pošta deklaruje doručení do druhého dne od podání zásilky.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
695873
4.2.2018 Vynesla jsem na světlo nějaké poklady a protože všechno se mi do mé nové vintage kuchyňky nevejde, nabízím něco i dalším milovníkům poctivých starých kousků :)...https://www.fler.cz/shop/...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.