Menu
--
Domů Profil prodejce Eivlis-pedig
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Uničov, ČR
  • 2776 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (558) 100%
Nadšenci: 1866
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2776
Registrace: 3.3.2012
Město: Uničov
Stát: ČR
Důležitá informace: Roušky si u nás můžete objednat ve třech základních velikostech... pro dospělé, dorůstající i malé děti, případné požadavky na velikost, případně doplnění další - antibakteriální vrstvy - prosím připište do zprávy k objednávce :). ♥!

Eivlis-pedig

/ Prodávající
Novinky
902868
25.9.2020 Dneska to bude s vůní máty... https://www.fler.cz/shop/... ... krásný a úspěšný den přejeme ♥!

Vítejte :-),

... stejně jako Vy a všichni ostatní na Fleru miluju tvoření, kutění, motání, šití, pletení a jiné vyrábění hezkých a pokud možno i trošku užitečných věciček.

Semínko kutilství ve mě probudili moji praprarodiče, u kterých jsem trávila rané dětství, vzpomínky na ně voní opracovávaným dřevem, krásnými hoblinkami z ručního hoblíku a dlátek, fermeží, mořidlem...lakem, láskou ke všemu starému, krásnému, ... stvořenému šikovnýma rukama předků ... a taky bramborami pečenými v troubě a palačinkami :-). Dědeček opravoval a restauroval staré pendlovky, sloupové hodiny, historický nábytek... a já jsem byla jeho nejdůležitější pomocník :-).

Od té doby zkouším a zamilovávám se do dalších řemesel a dovedností. Hodně jsem už zvládla, ... na něco nemám nervy :-)...  a strašně moc toho ještě plánuji zkusit..., takže se připravte na to, že tento profil , původně založený pro mou největší lásku - pedig, se možná bude postupně měnit a možná přeskupovat a stěhovat ... jsem trošku neposeda a ... toužím :-).

Času je pořád hodně málo, takže kutíme a doplňujeme jen nárazově, ale s o to větší radostí... podle krásných reakcí a hodnocení to vypadá, že radost máte i Vy - naší drazí zákazníci a to je SUPER Zamilovaný pohled...

                            MOC VÁM DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ Srdce!

...mějte se moc krásně a pohodově :-), Vaše Silva

Způsob dopravy
Česká pošta, zboží zasílám jako balík na poštu či balík do ruky, u kterých pošta deklaruje doručení do druhého dne od podání zásilky.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Eivlis-pedig

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím