Domů Profil prodejce pa-nika
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Uničov, ČR
  • 292 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (109) 100%
Nadšenci: 396
Aktivita: aktivní
Prodáno: 292
Registrace: 27.5.2011
Město: Uničov
Stát: ČR

pa-nika

/ Prodávající
Novinky
770496
5.12.2018 Hurááá… děkujeme za krásný TOP...https://www.fler.cz/... ♥!

Ahoj, jsem Veronika, mimo jiné rukodělný a vyráběcí nadšenec (stejně jako většina Fleristů), v současné době ale hlavně fyzioterapeut Úžasný.

Začala jsem (jako asi každý) kreslením, malováním, šmidláním, lepením, motáním a štrikováním všeho možného... spoustu let jsem vyráběla šperky z korálků a polodrahokamů, propracovala jsem se k wirewrapingu... ale to už je dááávno {#emotions_dlg.premyslim}.

Další mojí láskou se stala knižní vazba, menší část tvorby zde také vystavuji. Celý deníček včetně vnitřního bloku vyrábím (tisknu, šiju a lepím) sama a ručně. Desky na deníčky jsou většinou potažené látkou, ale nevyhýbám se ani papíru a dalším materiálům. Vyrábím i diáře, které jsou také autorské. Kromě klasické vazby jsem se nově vrhla také do tzv. koptské vazby a výsledky můžete vidět už teď v mém obchůdku :).

Další věc, do které jsem se vrhla po hlavě jsou kabelky. Začalo to nápadem, pokračovalo střihem a nakonec vznikla první minikabelka :)! Začalo mě to šíleně bavit a tak jsem ani nestíhala šít, kolik jsem měla nápadů. Jenže co se nestalo...kamarádky se začaly ptát po větších kabelkách, protože prostě musí nosit všechny ty nezbytné zbytečnosti :D. A tak jsem se před časem odhodlala k činu a ejhle, první větší kabelky jsou na světě . To vše a ještě něco navíc najdete v záložce kabelky a taštičky.

Když je řeč o kabelkách, hodilo by se zmínit, že v mém obchůdku najdete také pouzdýrka a kapsičky na jakékoliv drobnůstky, pisátka a kdo ví co dalšího :)...Juknout můžete v kategorii toaletní taštičky a pouzdýrka.

Docela nedávno jsem se dostala také ke cvičení jógy a zrodil se další nápad, můj nový výrobek... relaxační polštářky s pohankou - na cvičení jógy, ale taky k sezení "na bobku", nahřívání bolístek a všemožným dalším užitečným účelům Mrkající.

 

Pokud máte vlastní nápad, nebo chcete jinou variantu zboží, nějakou změnu, trochu jinou látku... nebojte se psát, ráda vyhovím, pokud to bude v mých silách {#emotions_dlg.naruc}.

Vždycky mě moc potěší, když se Vám nějaký můj výtvor zalíbí, utrousíte srdínko a napíšete mi třeba i nějaký ten komentář Šlápnul vedle...Rozpačitý.

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od pa-nika

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--