Domů Profil prodejce Eklektik Style
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Střítež, ČR
  • 381 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (40) 100%
Nadšenci: 65
Aktivita: aktivní
Prodáno: 381
Registrace: 21.7.2018
Město: Střítež
Stát: ČR
Důležitá informace: Celý leden sleva 30% na veškeré zboží v obchůdku. Pro uplatnění slevy zadejte kód 6ZA-1TC-8QT.

Eklektik Style

/ Prodávající
Novinky
990883
24.1.2022 Jedna nomka pro radost https://www.fler.cz/prehl..., děkuji za nakouknutí, a připomínám slevu 30% na vše v obchůdku až do konce ledna...

Vážené a vážení návštěvníci Fleru. Již nějakou dobu obdivuji rukodělné výrobky, které jsou na Fleru k mání. Sama jsem jich již nemalo zakoupila. 

Nyní jsem se rozhodla přidat se k obrovské rodině prodávájících. Ruční práce mě bavily od dětství. Staly se mým koníčkem, způsobem relaxace, prostředkem, jak zútulnit vlastní domov i domovy mých přátel a také cestou, jak vymyslet a vytvořit originální dárky pro rodinu a přátele. 

V dnešní uspěchané době, plné protichůdných informací, které se kolem nás jen valí, chci mít doma oázu klidu, útulnosti a radosti. Nechci se nechat spoutat diktátem modních trendů. Zato se ráda obklopím příjemnými a účelnými věcmi, které zútulní můj domov a vnesou do něj radost a pohodu, bez ohledu na to, zda je to tuto sezónu módní a žádané. Halvním kriteriem je to, aby se to líbilo mně a mé rodině. Proto jsem si taky vybrala jméno svého obchůdku Eklektik Style (tedy smíchány z různých stylů, barev a tvarů do jedinečně a originální harmonie, která je příjemná a odráží mou osobnost a potřeby).

Nyní ještě sama nevím, kam mě moje cesta Flerem zavede, proto nedokážu přesně specifikovat jaké druhy výrobků můžete v mém obchůdku potkat (ale určitě vím, že to bude něco z látky, něco, čeho se dotkla jehla a nit). 

Těším se na Vaše nakouknutí do obchůdku, komentáře a nákupy.

Renata

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Eklektik Style

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--