Domů Profil prodejce EKOpanenky
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha 10 - Křeslice, ČR
  • 370 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (36) 100%
Nadšenci: 94
Aktivita: aktivní
Prodáno: 370
Registrace: 25.11.2009
Město: Praha 10 - Křeslice
Stát: ČR
Důležitá informace: Plaťte kartou a stahujte si střihy okamžitě!

EKOpanenky

/ Prodávající
Novinky
752872
4.10.2018 Novinka novinka!
Střihy rovnou ke stažení po zaplacení!!! Již žádné čekání na můj odkaz. Zatím v testování, brzy na všech střizích v nabídce!

Vítám vás ve svém obchůdku, ve kterém nabízím originální ručně šité panenky z přírodních materiálů, návody na jejich výrobu a jiné věcičky tvořené s láskou k dětem.

Mé panenky jsou inspirované waldorfskými panenkami, ale za čistě waldorfské je nepovažuji a ani nechci. Baví mne zkoušet nové možnosti, které materiál poskytuje a vždy s napětím očekávám, jaká panenka se zrodí. Snažím se vložit do nich duši. A navíc, po tolika hodinách, kdy je mám v ruce, si k nim vytvářím pouto. Panenky vlastně nevyrábím, jen jim pomáhám na svět. Nejsou věcí, kterou by člověk mohl dělat jako na běžícím pásu. Naopak, každá je jiná, neopakovatelná. Jako děti.

domečková panenka
 
K výrobě panenek a panáčků používám přírodní materiály, protože se jich ráda dotýkám a práce s nimi je příjemná. Chci, aby se s nimi mohly potěšit i děti, na které se dnes všude valí plastové hračky pochybné kvality. Většina panenek vzniká na zakázku, protože mne moc těší šít a myslet při tom na konkrétního člověka. Slýchám pak, že se panenky podobají svým novým majitelů. Některé realizované panenky si můžete prohlédnout v galerii. Pokud byste měli zájem o panenku na zakázku, neváhejte mne kontaktovat.
 
Panenky plním ovčím rounem. Tělo šiji z bavlněného úpletu, oči a ústa vyšívám bavlnkou. Hlavu vyvazuji lněnou nebo bavlněnou nití. Na tvářičky používám voskovky z včelího vosku.
Vlásky jsou z vlněné nebo mohérové příze.
Oblečení na panenky je rovněž bavlněné nebo vlněné. Používám popelín, flanel, úplet, filc...

Nabízené panenky nemají evropskou certifikaci pro prodej hraček značenou symbolem CE. Podle legislativy tedy nemohou být prodávány jako hračky. Nabízím je proto jako dekorativní a sběratelské předměty.

miminko

Uložit

Ráda vyrábím z krásných materiálů věci, které vydrží déle než pět minut a kompenzuji si tak nekonečný koloběh domácích prací. Na druhou stranu nemám ráda překážítka a lapače prachu, takže každá věc, kterou vyrábím, musí být nejen pro potěchu oka, ale hlavně funkční - třeba panenky. Mé děti jsou mi nejlepší a také nejpřísnější odbornou a kritickou porotou. 

Šití jsem se naučila před lety na oděvní průmyslovce a po letech v jiných oborech se k němu s radostí vracím, učím se pracovat s novými materiály a především trpělivosti.

Ale především - užívám si být maminkou.

 

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno dle velikosti doporučeně v bublinkové obálce nebo v papírové krabici Českou poštou jako cenný balík podle aktuálního tarifu. Obaly, které používám jsou recyklované. Střihy v PDF jsou po uhrazení rovnou ke stažení do vašeho počítače.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od EKOpanenky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--