Menu
--
Profil prodejce EL-Babymode Domů
Profil uživatele
EL-Babymode
Prodávající
Velké Bílovice
Registrace: 2.1.2017

Ptáte se proč právě EL-BABYMODE?

E - Eliška    L - Ludmila

dvě sestry z jižní moravy, oblasti tradic a lidových zvyků. 

Od dětství jsme měli vztah k ručním pracem a doma se vždy pletlo, háčkovalo  a vyšívalo. A to nás neopustilao ani v dospělosti, i když nás teď od sebe dělí  téměř  200 km. Rozhodli jsme se, že naši zručnost, pečlivou práci, naše nápady a lásku ke všemu rukodělnému nabídneme dál. Tato myšlenka nás nadchla a i přes dnešní levnou masovou zahraniční produkci, si našla své zákazníky.

Jsme rádi, že jste nezanevřeli na kvalitní rozdělené  výrobky. 

Veškeré pletené a háčkované oblečení je vyráběno výhradně ručně. Pro výrobu používáme velmi kvalitní příze. Každý kus oblečení je zvláštní svou originalitou. Snažíme se je ozvláštnit ručními výšivkami, které jsou velmi časově náročné a vyžadují precizní a soustředěnou práci, smysl pro barvy a velkou zručnost.

Ručně vyráběné oblečení pro miminka a menší děti je zdobeno vysoce kvalitní ruční výšivkou, která je velmi časově náročná. Vyžaduje si soustředěnou a pečlivou práci a cit pro barvy a kombinaci materiálů, střihů a výšivkových motivů. Inspiraci pro výšivky nacházíme v lidvových motivech, které se snažíme obměnit a přizpůsobit. Zárověň neustále vymýšlíme vzory vlastní. Každá výšivka je opravdovým unikátem a svým precizním provedením je opravdovou ozdobou každého našeho produktu.

Překrásné a voňavé ručně zdobené dekorační perníčky se báječně hodí jako dárek k různým příležitostem. Zhotovujeme je na objednávku dle Vašich představ a přání a nebo si je můžete již hotové vybrat z naší aktuální nabídky.

Jedná se o vysoce technicky náročnou a precizní ruční práci.

Perníčky jsou vždy čerstvě připravené.

Vzhledem k tomu, že vše vyrábíme výhradně z domova, nemůžeme nabídnout naše výrobky jako potravinu, ale pouze jako dekorační předmět.

Na malou ukázku naší práce se můžete podívat zde...

 

 

 

Vítáme Vás v našem obchůdku.

Ruční práce, především záliba ve vyšívání, pletení, háčkování, šítí a zdobení perníčků nás provází již od dětství.

Nabízíme originální, ručně vyráběné oblečení pro naše nejmenší. Unikátní ručně pletené, háčkované a vyšívané produkty a také ručně zdobené medové perníčky jsou jedinečným dárkem k různým příležitostem jako je narození miminka, křest a narozeniny.

V každém našem výrobku jsou ukryty hodiny pečlivé ruční práce.

Pro výrobu používáme výhradně kvalitní přírodní mateliály, kvalitní vlnu od německého výrobce a stálobarevné vyšívací příze Anchor a DMC.

Věříme, že se Vám naše výrobky budou líbit a děkujeme mnohokrát předem za Vaše reakce.

Vaše

El-Babymode

Na malou ukázku zdobení našich perníčků se můžete podívat zde ...

 

 

 

Způsob dopravy
česká pošta
Obchodní podmínky

1. Obsah působnosti

Tyto všeobecné obchodní podmínky platí pro všechny obchodní transakce (smlouvy), které s námi uzavřete.

 

2. Dodávky/nesení rizika/ceny/přepravní náklady

Zboží dodáváme do Rakouska, Německa, Švýcarska, České a Slovenské republiky. Po vzájemné dohodě a dle poptávky dodávka možná také do jiných států EU.

Dodávky jsou uskutečňovány prostřednictvím pošty. Pokud není dohodnuto jinak dodáváme zboží, které je skladem během 1 týdne od přijetí objednávky. Zboží na zakázku dodáváme vždy v předem dohodnutém termínu. Nebezpečí ztracení nebo náhodného poškození zboží přechází s předáním zboží zákazníkovi na zákazníka.

V případě zaslání zboží přechází nebezpečí popsané v předchozím odstavci na spedici (poštu) a po předání zákazníkovi na zákazníka.

Veškeré ceny jsou konečné v dané měně (eur nebo Kč), to znamená že obsahují veškeré složky ceny včetně DPH.

K objednávkám účtujeme následující přepravní náklady:

Rakousko: 5,- eur

Německo: 8,- eur

Švýcarsko: 10,- eur

Slovenská republika: 8,- eur

Česká republika: 150,- Kč

Dodávky do ostatních států EU se řídí aktuálními poštovními tarify.

 

3. Uzavření smlouvy/ jazyk smlouvy

Zobrazení produktu nepředstavuje žádnou právně závaznou nabídku, nýbrž výzvu pro zákazníka, aby nám podal závaznou nabídku. Tato nabídka zákazníka může být podána jak ústně, tak i písemně dopisem nebo e-mailem nebo přes internet prostřednictvím odeslání závazné objednávky s popisem a údaji o zboží. Po přijetí objednávky z internetu obdrží zákazník mailem automatickou odpověď, která dokumentuje jeho odeslanou nabídku (objednávku). Tento e-mail pouze potvrzuje, že k nám objednávka dorazila. Smlouva tímto ještě nebyla uzavřena.

Efektivní smlouva mezi zákazníkem a námi se uskuteční až tehdy, když my zákazníkovu nabídku (objednávku) přijmeme a to buď jejím potvrzením e-mailem nebo telefonicky a nebo prostřednictvím expedice zboží a to v průběhu pěti pracovních dní od přijetí objednávky. Zvolil-li zákazník způsob platby „předem“, byla kupní smlouvy uzavřena v momentě přijetí objednávky.

Smlouva je uzavřena buď v českém nebo německém jazyce.

 

4. Způsob platby

Můžete u nás platit pohodlně prostřednictvím platby předem – převodem z vašeho účtu nebo na dobírku.

Platba předem

Prosíme o úhradu fakturační částky na náš bankovní účet v průběhu 7 dní od doručení výzvy k úhradě.

 

5. Poučení o odvolání (vrácení zboží)

Spotřebitelé mají právo na vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní od obdržení zboží.

Právo na odvolání (vrácení zboží)

Máte právo, během 14 dní smlouvu odvolat a to bez udání důvodu. Lhůta pro odvolání činí 14 dní ode dne převzetí zboží od přepravce.

K dodržení odvolací lhůty stačí, když sdělení o výkonu práva na odvolání odešlete před vypršením odvolací lhůty.

Následky odvolání

Pokud tuto smlouvu odvoláte, jsme povinni vám veškeré platby za zboží uvedené ve smlouvě, které jsme od vás obdrželi, vyjma poštovného, převést nejpozději do 14 dnů od obdržení odvolání, zpět na váš účet. Při této platbě použijeme stejného platebního prostředku, který jste použili původně vy při převodu částku. Můžeme také odepřít vyplacení částky do doby než obdržíme zpět zboží nebo do doby kdy nám zašlete důkaz (potvrzení) o zpětném zaslání zboží na naši adresu.

 

Právo na odvolání se nevztahuje na smlouvy o dodávkách u následujícího zboží:

- zboží, které bylo zhotoveno na přání zákazníka nebo jednoznačně na základně osobních potřeb na míru zákazníka. (např. Zboží s monogramem či jménem, speciální osobní výšivka atd.

- zboží, které se rychle kazí, nebo jehož trvanlivost by brzy skončila

Prosíme vyvarujte se poškození a znečištění zboží. Zboží nám prosím zašlete v originálním balení včetně veškerého příslušenství v ochranném obalu zpět na naši adresu. Pokud jste originální obal již vyhodili, prosíme o zabalení zboží tak, aby bylo dostatečně chráněno před poškozením v průběhu přepravy.

Zde naleznete formulář pro odvolání:

Formulář pro odvolání

 

6. Nedostatky zboží / záruka

Řídíme se platným zákonem.

V případě dotazů se na nás prosím obraťte.

 

7. Vlastnické právo

Zboží zůstává až do úplného zaplacení vlastnictvím společnosti

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
867628
4.3.2020 Na malou ukázku zdobení našich perníčků se můžete podívat zde ...

#https://www.youtube.com/w...#
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím