Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 5.4.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
el.em wear
Prodávající
Praha 3
Registrace: 10.12.2018

eLeM wear. Live a Moment. Žijte každým momentem a užívejte si každý okamžik Vašeho života. Nechte se na Vaší cestě životem doprovázet našimi ručně vyráběnými designovými náramky, které Vám díky vlastnostem kamenů, ze kterých jsou naše náramky vyráběny, mohou dodávat sílu, energii, potlačovat stres nebo být jen krásným doplňkem Vašich každodenních outfitů. Každý náramek je originální kousek.

Způsob dopravy
Po obdržení platby odesíláme objednávku do 2 dnů doporučeně, pečlivě zabalenou v bublinkové obálce, prostřednictvím České Pošty na Vámi zvolenou adresu. Prosíme o přesné uvedení adresy, zejména v případě, že si balíček necháte zaslat jinam, než na adresu bydliště, např.: při zasílání balíčku do sídla firmy, kde pracujete. Uveďte název firmy pro lepší orientaci pracovníka ČP, aby nedošlo k nedoručení a zaslání balíčku zpět.
Obchodní podmínky

1. OBJEDNÁVKA

Kupní smlouva, na jejímž základě je realizován prodej zboží prodávajícím kupujícímu, vzniká vytvořením objednávky zde na Fler.cz v obchodě el.em wear.  Objednávka je závazná po objednání a uhrazení celkové částky kupujícím na bankovní účet. Kupující se zavazuje zaplatit částku za objednané zboží a prodávající je povinen odeslat zboží po přijetí platby.
Částku za objednané zboží je nutné uhradit předem na bankovní číslo účtu: 2301420972/2010.
Jako variabilní symbol uvedťe číslo objednávky.
Platbu objednávky uhraďte do 5 pracovních dnů. Po té může být objednávka ze strany prodejce z důvodu neuhrazení zrušena.
Společně s kupní cenou je kupující povinen uhradit také náklady spojené s dodáním zboží dle uvedených poplatků (viz Dodací podmínky).
Prodávající podá kupujícímu písemně e-mailem zprávu o přijetí platby a následném odesílání zboží, které uskuteční do 2 dnů od připsání částky na účet.
O případném zdržení objednávky nebo nemožnosti dodání bude kupující neprodleně informován e-mailem ze strany e-shopu.

2. STORNO

Storno objednávky je možné v případě:
Kupující má právo objednávku stornovat pouze při porušení obchodních podmínek prodejce.
Prodávající má právo stornovat objednávku kupujícímu pokud nebude připsána částka do 5 dnů na bankovní účet. (viz Dodací podmínky)

3. PLATBA

Platbu lze uhradit v současné době pouze převodem. Fakturu obdržíte při dodání zboží.
Variabilní symbol uveďte číslo objednávky. 

4. DODACÍ PODMÍNKY

Po obdržení platby odesíláme objednávku do 2 dnů doporučeně prostřednictvím České Pošty na Vámi zvolenou adresu. Prosíme o přesné uvedení adresy, zejména v případě, že si balíček necháte zaslat jinam, než na adresu bydliště, např.: při zasílání balíčku do sídla firmy, kde pracujete. Uveďte název firmy pro lepší orientaci pracovníka ČP, aby nedošlo k nedoručení a zaslání balíčku zpět.

Ceny poštovného:
Doporučená zásilka ČR 59,-

Zboží na dobírku nezasíláme z důvodu špatných zkušeností se zákazníky.
Po odeslání balíčku, prostřednictvím České Pošty, již za zásilku nezodpovídáme. V případě zájmu je možné zažádat emailem o číslo pro sledování zásilky, díky kterému můžete sledovat aktuální stav zásilky.
Za poškození zásilky během přepravy odpovídá přepravce, tedy Česká Pošta. Proto prosíme vždy o pečlivou kontrolu zásilky při převzetí. Případné poškození zásilky ihned reklamovat u přepravce a informovat nás prostřednictvím emailu.

5. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Odstoupení od smlouvy se dále řídí zákonem č.89/2012 Sb.
Kupující má dle zákona právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.
O odstoupení od smlouvy informujte elemwear@gmail.com, kde bude uvedeno číslo objednávky a datum nákupu, případně důvod vrácení. Vyplňte formulář pro odstoupení od kupní smlouvy, který následně zašlete spolu se zboží a jeho dokladem o koupi.

FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Zboží, které vracíte musí splňovat následující podmínky:
• Nesmí být poškozené.
• Musí být kompletní.
• V původním obalu.
• Originální doklad o koupi.
• Vyplněný Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.

Zboží zašlete na níže uvedenou adresu:

Lucie Vondrysková
Koněvova 2442/150, 130 00 Praha 3

V případě, že nebudou splněny výše uvedené podmínky, nebudeme akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude navráceno zpět na náklady odesílajícího.
Zboží nezasílejte na dobírku, balíček je dobré pojistit, za případnou ztrátu při dopravování neručíme.
Balíček zasílejte tak, aby zboží nemohlo být poškozeno, nejlépe vracejte v takovém stavu, v jakém Vám bylo zboží doručeno.
Pokud je vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, prodávající má nárok na snížení hodnoty ceny zboží vůči kupujícímu.
Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží bez zaplacených nákladů na jeho dodání, do 7 dnů od odstoupení smlouvy, a to stejným způsobem, jakým platbu od kupujcího přijal.

6. REKLAMACE

Reklamace se řídí dle zákona.
Přepravu hradí kupující.

V případě nutnosti reklamace nás informujte prostřednictvím e-mailu elemwear@gmail.com, uveďte číslo objednávky, datum nákupu a druh reklamovaného zboží, důvod reklamace.

Náramky jsou vyráběné z přírodních minerálů, které mohou obsahovat drobné nedostatky. Tyto nedostatky ovšem nejsou vadou materiálu, ale jsou vlastností přírodního kamene. Může se jednat například o drobné oděrky či prasklinky.
Odesláním objednávky souhlasíte s výše uvedenými skutečnostmi. Na pozdější reklamace z těchto důvodů nebude brán zřetel. 

Jednotlivé náramky se snažíme na e-shopu prezentovat s největší přesností, ale  i tak se mohou lišit v závislosti na kvalitě a rozlišení Vašeho monitoru. Proto nemůžeme garantovat barevnost, tak jak je zobrazena na obrazovce. 

Jak je zmíněno, každý minerální korálek je originál, proto náramek od jednotlivého druhu není stejné barevné skladby jako je uvedeno na fotografii. Náramek je složen z minerálů uvedeného druhu kamene, ale nemusí dodržovat stejné barevné pořadí jako na fotografii.

7. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny obchodní případy uzavírané v obchodě elemwear.cz na Fler.cz. 

Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte s Ochranou  osobních údajů a shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech za výše stanovených podmínek.

Pro více informací nebo v případě zájmu o navázání spolupráce el.em wear nás neváhejte kontaktovat na elemwear@gmail.com.

Tým el.em wear

EDIT

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím