Domů Profil prodejce Electric Marilyn
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Brno, ČR
  • 103 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (18) 100%
Nadšenci: 155
Aktivita: aktivní
Prodáno: 103
Registrace: 8.10.2015
Město: Brno
Stát: ČR
Důležitá informace: Vážení zákazníci, zboží odesíláme obvykle dvakrát týdně, v úterý a ve čtvrtek nebo v pátek. Ve dnech od 29.6. do 10.7. 2022 máme dovolenou. Objednávky přijaté v tomto termínu budou expedovány až po dovolené, v rámci našich možností do dvou až tří dnů. Děkujeme za pochopení a přejeme hezké dny.

Electric Marilyn

/ Prodávající
Novinky
1006539
4.5.2022 V nabídce máme také nové náušnice na podporu Ukrajiny v žluto modré bavě, z každého páru těchto náušnic zašleme na podporu Ukrajiny 100,- kč https://www.fler.cz/zbozi...

Electric Marilyn

Pod značkou Electric Marilyn najdete autorskou tvorbu Marcely a Víta Janových.

Marcela Janová (Chylíková) MgA. Ing.arch. *1980

Vystudovala nejprve oděvní tvorbu na SPŠT v Brně, poté pokračovala studiem na Janáčkově akademii můzických umění oborem scénografie a dále na Fakultě architektury VUT v Brně a na Universität für Angewandte Kunst ve Vídni u Zahy Hadid.

Vít Jan Doc. Ing. Ph.D.*1975

Vystudoval obor zlatník a klenotník v Turnově. Autorské tvorbě šperku se věnuje od roku 1999. Šperky Víta Jana se opakovaně umisťovaly v českých i mezinárodních soutěžích. V současné době zároveň působí jako docent v oboru materiálového inženýrství na Stojní fakultě VUT v Brně. Autorská tvorba Víta Jana je inspiračně ovlivněna druhou profesí autora. Formy šperků jsou minimalistické a geometricky čisté. Autor se při návrhu šperku snaží maximálně využít fyzikálních vlastností použitých materiálů které spolu s použitou technologií design forem určují.

Šperky Electric Marilyn jsou vyrobené z kovu a plastu, využívají moderní technologie řezání a svařování laserem, 3d tisk FDM (fused deposition modelling).

3d tištěné šperky

Šperky jsou navrhovány kompletně v 3d modelovacím softwaru. Výsledný návrh je zpracován softwarem 3d tiskárny. Protože návrhy často využívají extrémě tenkých konstrukcí bývá proces optimalizace tisku náročný. Výsledkem jsou objekty jejichž tloušťka stěny je 0,35 mm. Každá vrstva o výšce 150-200 μm je tvořena tavenou strunou plastu. Díky tomu získává tištěný materiál svůj unikátní povrch charakteristický kolébavým leskem.

 

Způsob dopravy
cenné psaní nebo balíček s českou poštou
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Electric Marilyn

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--