Profil uživatele
Elegantní šperk
Prodávající
Praha 11
Registrace: 22.12.2010

 

Vítám Vás...

...ve světě šperků z polodrahokamů, korálků, perliček, drátků a peříček.

Navrhuji šperky pro slavnostní příležitosti jakými jsou svatby, promoce či plesy, ale i pro volný čas a každodenní nošení. Ráda vyrobím šperk na míru přímo pro Vás, v barvách podle Vašeho návrhu - přesně tak, aby se hodily k Vašim šatům.  K náušnicím dotvořím náhrdelník, náramek či prstýnek, nebojte se vyslovit svá přání.

Šperky s růženínem z kolekce Růžová zahrada

Souprava šperků Náramek

Šperky s minerály z kolekce Jemná vůně konvalinek

Náušnice Náhrdelník

Romantické náušnice

Apatit Ametyst

Svatební kolekce šperků

 Říčení perla Nefrit

U všech šperků v nabídce mohu upravit velikost či délku, nebojte se proto k Vaší objednávce připsat ideální délku náhrdelníku či náramku, která Vám vyhovuje.

Všechny bižuterní komponenty jsou vyrobeny z nezávadných materiálů, na Vaše přání mohu vyměnit stříbrné háčky u náušnic za háčky hypoalergenní, které jsou vyrobeny z chirurgické oceli nebo ze stříbra 925.

Nevystavujte, prosím, náušnice a ostatní šperky většímu tlaku, působení chemikálií (parfémy) a především vody a vlhkosti (sundávat bižuterii před sprchováním).

 

 

Přeji Vám příjemné nakupování a hezký den...

 

Způsob dopravy
Šperky posílám na dárkových kartičkách, zabalené do bublinek, prostřednictvím České pošty. Zboží odesílám maximálně do 2 dnů od přijetí částky na účet, většinu zásilek však odesílám ještě týž den. Nabízím také možnost osobního převzetí zboží v Praze. Poštovné do zahraničí upravuji vždy podle ceníku České pošty.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky platné od 1.1.2014.

Potvrzením objednávky vzniká kupní smlouva mezi prodávajícím a kupujícím/spotřebitelem.

14 dnů na odstoupení od smlouvy

Základní předpoklady pro oprávnění spotřebitele odstoupit od kupní smlouvy bez uvedení důvodu zůstávají nezměněny, musí se jednat o smlouvu uzavřenou na dálku (kupříkladu prostřednictvím internetu či telefonu) mezi podnikatelem a spotřebitelem. Základní úprava je obsažena v první větě ustanovení § 1829 odst. 1 nového občanského zákoníku, kde je stručně stanoveno, že „spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě čtrnácti dnů.“

Tato lhůta běží ode dne převzetí zboží kupujícím.

Zboží musí být kupujícím/spotřebitelem vráceno nepoškozené a čisté podle §1831.

Vracení peněz.

Dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy, kupní smlouva se od počátku ruší a smluvní strany jsou povinny si vzájemně vrátit poskytnuté plnění. Tedy konkrétně spotřebitel je povinen obchodníkovi vrátit zboží a obchodník je povinen vrátit spotřebiteli peníze.

První věta ustanovení § 1831 nového občanského zákoníku zakotvuje, že „odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, zašle nebo předá podnikateli bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od něho obdržel.“ I zde se jedná o tzv. procesní lhůtu, což znamená, že pro její zachování postačí, pokud spotřebitel zboží obchodníkovi poslední den této lhůty odešle.

Vzájemnou povinnost obchodníka vrátit peníze pak stanoví první věta ustanovení § 1832 odst. 1 nového občanského zákoníku. Konkrétně je zde uvedeno, že „odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, vrátí mu podnikatel bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, všechny peněžní prostředky…“ Nově tak dochází ke zkrácení lhůty pro vrácení peněz spotřebiteli, a to z původních 30 dní počítaných od okamžiku odstoupení od smlouvy spotřebitelem, na 14 dní.

Ustanovení § 1832 odst. 4 nového občanského zákoníku explicitně uvádí, že „odstoupí-li spotřebitel od kupní smlouvy, podnikatel není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky spotřebiteli dříve, než mu spotřebitel zboží předá nebo prokáže, že zboží podnikateli odeslal.“

Náklady na dopravu

Do nového občanského zákoníku výslovně zařazeno také ustanovení, že spotřebitel má v případě odstoupení od kupní smlouvy nejen právo na vrácení kupní ceny, ale i právo na vrácení nákladů souvisejících s dodáním zboží, jež prodávajícímu uhradil. Konkrétně je to uvedeno v ustanovení 1832 odst. 1, a to následovně: „odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, vrátí mu podnikatel … všechny peníze,které od něho přijal.

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
758627
28.10.2018 Vložena nová měděná souprava šperků s korálem
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím