Menu
--
Domů Profil prodejce ELGR
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Moravská Třebová, ČR
  • 49 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (107) 100%
Nadšenci: 28
Aktivita: aktivní
Prodáno: 49
Registrace: 6.8.2010
Město: Moravská Třebová
Stát: ČR

ELGR

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Vítejte!

Jmenuji se Lenka a jak můžete vidět, jednou z mých zálib jsou různé rukodělné práce. Uchvátil mne nádherně barevný svět korálků a drátků, ale baví mne například i malba na textil. V současné době mne ale nejvíc zajímá kouzelná hmota Fimo.

Můj obchůdek zde na Fleru v poslední době poněkud stagnuje. Je to tím, že se mi výtečně daří prodávat přímo a než něco nafotím a vystavím zde, už to zase nemám. Ale po Novém roce plánuji svou pozornost obrátit právě sem, na Fler.

 

Několik poznámek výrobkům:

S drátovanými šperky je třeba zacházet poměrně opatrně, tedy nechcete-li zkrátit jejich životnost, důrazně doporučuji zejména se vyhýbat vodě a chemikáliím, jako je například lak na vlasy, různé pleťové přípravky, mycí přípravky apod.

Jestli se Vám mé výrobky sice líbí, ale chtěli byste vyrobit nějaký dle svého návrhu, neváhejte mne oslovit. Budu-li mít materiál, tak se domluvíme:) Stejně tak kdyby Vám k nějakému náhrdelníku scházely naušnice, ve většině případů není problém je vyrobit. 

Všechny naušnice jsou opatřeny silikonovými zarážkami, všechny náhrdelníky šňůrkou na krk. Ty jsou vždy opatřeny cca 6 cm dlouhými řetízkem - je tedy možno délku náhrdelníku měnit. Ale pokud Vám uvedená délka šňůrky nevyhovuje, na přání ji samozřejmě upravím. 

Stejně tak je na požádání možné vyměnit háčky naušnic za chirurgickou ocel, ale je třeba počítat s tím, že v takovém případě bude zboží z důvodu vysoké pořizovací ceny od 10 Kč dražší.

Pokud by se stalo, že žádané zboží je již prodáno, mohu vyrobit na zakázku obdobné.

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně (pokud si zákazník nevyžádá obyčejnou zásilku) Českou poštou, a to buď v bublinkové obálce, nebo malém balíčku do tří pracovních dnů po obdržení platby. Zásilky do jiných zemí a nebo na dobírku jen po dohodě. Garantuji možnost vrácení nepoškozeného zboží do 14-ti dnů bez udání důvodu a případné reklamace v téže lhůtě.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ELGR

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím