Profil uživatele
EliVokounova
Eliška Vokounová | prodávající
Praha 5
Registrace: 11.3.2011

Vítejte ve světě fraktálů Eli Vokounové!

V mém e-shopu najdete šperky s fraktály a fraktální obrazy


♠ Fraktální obrazy jsou k dispozici v tištěné podobě v různých velikostech a na různých materiálech - vybrat si můžete v detailu zboží

♣ Objednávky nad 1000 kč lze vyzvednout osobně v Praze

♥ Distribuce mých obrazů na internetu spadá pod licenci Creative Commons typu BY NC ND - povoleno sdílení s uvedením jména autorky, zakázáno obrazy upravovat či užívat pro komerční účely

♦ Lze objednat také grafiku na zakázku, mám zkušenosti s tvorbou přebalů a ilustrací knih, vytvářením designu pro oblečení, bannery pro web atd.


 

Kdo je Eli Vokounová?

Fraktální grafice se věnuji od roku 2006. Jakožto dítě generace millennials svou uměleckou tvorbu prezentuji a prodávám primárně online a v zahraničních uměleckých komunitách. Místo celého jména Eliška Vokounová proto častěji používám Eli a na fotobankách funguji pod pseudonymem Keila Neokow, abych držela umění a stock obrázky oddělené.

Fraktálům jsem se vždy věnovala jako samouk. Vzdělání v oblasti umění mám pouze z teoretického hlediska historie, sociologie a dalších společenských věd díky mému bakalářskému studiu. Magisterský titul jsem získala na Univerzitě Karlově v oboru genderová studia. Své vzdělání uplatňuji v akademické oblasti, věnuji se filmové a literární analýze.

Jsem podnikatelka, aktuálně se živím prodejem fraktálních obrazů, fraktální grafiky ve fotobankách a prodejem komponent pro výrobu šperků zde na Fleru.

Co je to fraktální grafika se můžete dočíst v mém článku zde: O fraktálech a tvorbě fraktální grafiky

 
Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
546022
14.9.2016 Většina mých šperků je v aktuální fler kampani se slevou 15%! Neváhejte s nákupem, než vám je někdo vyfoukne ;)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.