Profil uživatele
Ellastration
Prodávající
Brno
Registrace: 15.9.2016

Autorská tvorba Daniely Fišerové, skrývající se pod názvem Ellastration, odhaluje jemné ilustrace. Ilustrace, které na různých materiálech vyprávějí příběhy.

Ty úplně první vznikaly na papíře. Spojením drobných kreseb a pěticí autorských básniček vznikla kniha Snovotvary. Na jejich stranách se z pampeliščího chmýří postupně rodí liška a o pár stran dál zraje ve větvích stromů jelen.

Kniha Snovotvary

Snovotvary byly v květnu 2016 vybrány na mezinárodní výstavu dětských knih (Książka dobrze zaprojektowana) v polských Katowicích.

Poté začaly ilustrace pronikat na porcelánový podklad a vznikla série hrnků se zvířecími motivy.

Hrnky Ellastration

Náhle uzrál i nápad rámovat jednotlivé ilustrace. Ty pak nacházely své místo na stěnách dětských pokojíčků v České republice i v zahraničí.

 Reprodukce Ellastration

Posledním počinem je spojení ilustrací a textilu. Na tomto propojení aktuálně pracujeme.

 

 

 

Ellastration tvorba je založena na autorských ilustracích. Vybrané motivy jsou zpracovány do formy speciálních obtisků. Porcelánové nádobí je těmito obtisky ručně dekorováno a vypalováno v keramické peci na vysokou teplotu. To zaručuje stálost barev a odolnost vůči běžnému mytí v myčce a ohřevu v mikrovlnné troubě.

Umístění motivů není vždy 100% stejné, protože se nejedná o sériovou, ale ruční výrobu. Každý kus je originál a rozmístění motivů se může drobně lišit. 

⋆ u mytí v myčce záleží na chemikáliích, které jsou používány. Z tohoto důvodu doporučujeme spíše ruční mytí, které je k porcelánu a motivům šetrnější.

 

 

 

 

 

Díky tomu, že se naše zboží dostalo na poličky brněnské prodejny Place store, jsme měli možnost být i součástí reportáže v Dobrém ránu s Českou televizí. Ke shlédnutí zde:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10435049455-dobre-rano/317291310020023/video/528789

Miluju tě!

Máme velkou radost!
Kniha Snovotvary byla vybrána na mezinárodní výstavu dětských knih (Książka dobrze zaprojektowana) v polských Katowicích.

 

 

Způsob dopravy
OSOBNÍ ODBĚR V BRNĚ - individuálně po předchozí domluvě. ČESKÁ POŠTA - balíčky odesíláme do 14 dnů od připsání peněz na účet (dle dostupnosti jednotlivých kusů). Zboží je vždy řádně zabaleno do bublinkové fólie a posláno jako balík do ruky s označením "křehké". Balík je pojištěn proti poškození. V případě, že obdržíte zásilku s poškozeným obsahem postupujte prosím následovně. REKLAMACE POŠTOVNÍ ZÁSILKY: Pokud adresát po převzetí zásilky dodatečně zjistí, že obsah je poškozen, případně že došlo k úbytku obsahu, může uplatnit reklamaci na kterékoliv poště. Reklamační řízení je možné zahájit nejpozději do dvou pracovních dnů po dni převzetí zásilky. Zásilku je nutno předložit v takovém stavu, v jakém byla dodána, tzn. včetně vnějšího i vnitřního balení. Adresát má také možnost tento stav hodnověrně doložit jiným způsobem.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.