Profil uživatele
ellbijou
Prodávající
Praha 5
Registrace: 22.8.2010

Ell bijou - je něco jako moje značka převážně korálkových šperků. Doufám, že se mi ji podaří časem rozšířit na více věcí,  teď bohužel není dostatek času.

Všechno to začalo před pár měsíci, když jsem si začala jen tak pro radost vyrábět věci pro sebe, chybělo mi nějaké to odreagování z práce a také, když něco sháníte, v obchodech mají pořád jen to samé, znáte to. Po nějaké době jsem začala dostávat dobré ohlasy od kolegů, kamarádů, rodiny a i od celkem cizích lidí, tak jsem se rozhodla, že mému korálkování věnuji více času.

Jak jsem již zmínila, jsem v podstatě jen začátečník, byla bych tedy velmi ráda za názory, rady a klidně i typy Vás všech zkušenějších:-)  Každopádně se nehodlám jen tak vzdát, protože při mé celkem náročné práci je to ideální forma relaxace, která mě úplně pohltila. Tak korálkování a všem ručním výrobám zdar, každému odporučuji a držím palce v začátcích:-)

Já jen doufám, že se mi jednou splní můj asi naivní sen a budu se věnovat tomu, co mě baví,  naplno. 

Elena

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím