Domů Profil prodejce Ellesmera
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Pelhřimov, ČR
  • 2 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 15
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 14.5.2013
Město: Pelhřimov
Stát: ČR

Ellesmera

/ Prodávající
Novinky
261797
1.5.2014 8.5.2014 si můžete naživo prohlédnout, vyzkoušet a případně zakoupit mé výrobky na Trhu řemesel v Havlíčkově Brodě (zimní stadion, stůl č. 178).

Kdo jsem?{#emotions_dlg.premyslim}

Jsem žena a také pěkný dáreček Nevinný, protože jsem se narodila na Štědrý den, tedy ve znamení kozoroha a podle čínského horoskopu ve znamení ohnivého koně{#emotions_dlg.devil}.

Jmenuji se Ivana Eva Razimová, žiji na Vysočině. Tak jako spousta jiných jsem se často věnovala nějakým kreativním činnostem, až jsem (díky super kamarádce) zkusila udělat si pro sebe nějaký ten šperk a už mě to chytlo. Pak jsem si chtěla zkusit udělat hedvábný šáteček a když jsem viděla nádherné enkaustické obrázky, váhala jsem s účastí na kurzu jen do té doby, kdy jsem "čirou náhodou" dostala voskovky. Pak už mi bylo jasné, že enkaustika mě volá. Nedokážu zůstat jen u jedné činnosti, baví mě učit se nové techniky, objevovat nové věci.

Kromě malování a šperků se zajímám o numerologii, tarot, astrologii a spoustu dalších zajímavých věcí okolo nás, které mi vlastně pomáhají najít cestu k sobě{#emotions_dlg.rose2}.

Tvoření je pro mne nádherným fantazijním světem, a proto jsem si vypůjčila název hlavního elfského města Ellesméra z Příběhů dračích jezdců. Když jsem tyhle knihy četla, byla jsem uchvácená krásou elfského hlavního města, nádherným soužitím Elfů s přírodou, jejich respektem k moudrosti stromů, matky Země. Pro mně je příroda obrovskou studnicí inspirace, místem relaxace, svobody...  Miluji kameny, proto z nich ráda vyrábím šperky ve spojení s dráty. Věřím, že nám mají co říctUsmívající se.

 Podívejte se a možná můj fantazijní svět osloví i Vás...

Své výrobky prodávám i jinde, proto mě prosím při vašem výběru kontaktujte vnitřní poštou.

 

Zásilky zasílám po zaplacení zboží v bublinkové obálce, nebo pokud jsou objemnější (hedvábí) v malém balíčku. Můžete zvolit dopravu mezi Českou poštou a kurýrní službou IN TIME (doručení následující den po odeslání). 

Způsob dopravy
Šperky zasílám v obálce s bublinkovou folií, hedvábí v balíčku. Zásilku volím podle potřeby, aby se zboží nepoškodilo. Zboží mohu zaslat doporučeně, Českou poštou, zde je cena 50 Kč za doporučený dopis. Nebo zasílám kurýrní službou Intime, cena zásilky 100 Kč, doručení 2. den po podání.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Ellesmera

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--