Obvykle chodím na poštu jednou týdně - středa/čtvrtek. Pospícháte-li s dodáním, prosím kontaktujte mě, pokud to bude možné, pokusím se Vám vyhovět.
Profil uživatele
Elliška
Prodávající
Úholičky
Registrace: 15.2.2009

Vítejte!

Jedna vlašťovka jaro nedělá, aneb zatím pilně plním svou nabídku, až bude alespoň vetší než nejmenší z malých, rozkošatím svůj profil o tajné drobnosti z útrob mého tvůrčího postižení, provedu Vás galanterií mého srdíčka... :-)

Těším se na Vás,

Eva

Protože se v Elliščině domácnosti vyskytují čtyři kočičí mazlíčci, tak Vám občas nějaký ten chloupek pošleme. Snažíme se nejlépe jak umíme je odstranit, ale ne vždy se dokonale zadaří. Prosím jestli je tato skutečnost pro Vás problém, dejte vědět, budeme se snažit se s chloupkama poprat co nejdůkladněji jak to je pro nás možné. Děkujeme za pochopení...

P.S.: Látky, buttonkové plíšky a  další galanterii už Elliška přesunula na svůj druhý profil www.fler.cz/Elliška-materiál.

Způsob dopravy
Česká pošta - dle celkové ceny a objemu zásilky - doporučený balíček, cenný balík, cenné psaní. Vše se snažím co nejpečlivěji zabalit, zasílám v plastové obálce nebo lepenkové krabici, dle obsahu. Balíčky přiměřeně pojišťuji. Faktury v elektronické podobě samozřejmě najdete tady. Tištěnou fakturu do balíčku přikládám na vyžádání.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Elliška a Elliška-materiál prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/elliška a www.fler.cz/elliška-materiál. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu.

Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura.

Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u ČSOB). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučené psaní, doporučený balíček, cenné psaní, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

****************************************************

Osobní dodatek

Pokud se rozhodnete využít svého práva vrátit zboží do 14 dnů, napište mi, prosím, nejdříve vnitřní poštou. Poté mi pošlete zboží zpět.

Poštovné (včetně balného) mám sice u všech výrobků přednastavené, ale při

přijetí objednávky ho upravuji. Je-li zásilka větší, dovolím si ho navýšit ... a

pochopitelně u MALÝCH balíčků poštovné SNIŽUJI.

Reklamační řád by mohl být dlouhý výčet mnoha kapitol. Mé podmínky jsou

velice jednoduché. Jestli bude něco špatně, napište mi, prosím, vyřešíme to k

vaší spokojenosti. Záleží mi na tom, aby byli zákazníci spokojeni, aby se vraceli, aby měli z mých výrobků radost. Mám upřímnou a dobrou vůli každý problém vyřešit. Ani tisíc bodů reklamačního řádu nic nevyřeší tam, kde není dobrá vůle.

Krásné dny,  Eva - Elliška

Poděkování:

Inspirací mi byl text podmínek a osobního dodatku u příjemné prodejkyně jménem BOHDA. Děkuji za souhlas s použitím jejích textů.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím