Profil uživatele
elua
Prodávající
Rybitví
Registrace: 16.3.2013

Vítám Vás v mém háčkovaném a pleteném světě!

Jmenuji se Lenka Hurychová a na tomto profilu nabízím pletené a háčkované čepičky a aplikace a návody na jejich vytvoření.

 

Zboží vyráběné na přání vystavuji opakovaně a to tak, abych byla schopna dodržet termín dodání uvedený v detailu zboží. Pokud budete mít zájem o již prodaný výrobek (dříve, než bude opět v prodeji) a nebude vám vadit delší dodací doba, napište mi vnitřní poštou a já vám zboží po dohodě vystavím.

 

Zboží zasílám v bublinkové obálce (popřípadě v balíčku) doporučeně Českou poštou. Součástí zásilky je i vytištěná faktura. 

Výrobky na přání odesílám také co nejdříve po dokončení.

 

Spokojení zákazníčci :-)

 

   

    

Staňte se členy klubu Tipy na dárečky pro děti a můžete získat nejen u mě slevy na nákupy!

 

Děkuji vám za zastavení v mém obchůdku a za vaše srdíčka a komentáře :-)

Obchodní podmínky

Níže uvedené obchodní podmínky jsou platné pro nákup u prodejce Lenka Hurychová (IČ 70927464), prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/elua

Níže uvedené obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

Kupující zasláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami a zejména s tím, že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Kupní smlouva vzniká okamžikem odeslání objednávky kupujícím

Potvrzení objednávky provádí prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou

Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (velikost, barva, atd.), v doplňkové zprávě u objednávky, nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může prodávající objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího

O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou

Dodací podmínky

Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího, který je vedený u Fio banky. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby

Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako balík. Poštovné a balné za jakékoliv množství zboží je účtováno v jednotné výši 55 Kč. V případě zakoupení pouze návodů na háčkování, poštovné a balné není účtováno.  

Na dobírku prodávající zboží neodesílá

Reklamace

Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží nějakou vadu má, zákazník má právo na jeho výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z toho možné, může kupující odstoupit od smlouvy

Prodávající může nabídnout kupujícímu při výskytu vady slevu z kupní ceny

Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura v tištěné podobě. Tato faktura slouží zároveň jako záruční list. V případě zakoupení pouze návodů na háčkování, bude nakupujícímu vystavena faktura v elektronické podobě.

Záruka se nevztahuje na zboží již opotřebené jeho užíváním

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží odstoupit od smlouvy a zboží bez udání důvodů vrátit

Kupující nemůže odstoupit od smlouvy u dodaného zboží, které bylo upraveno podle jeho přání

Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku písemně informovat prodávajícího (např. vnitřní poštou)

Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených jeho užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu, a to do 7 pracovních dnů ode dne doručení zboží prodávajícímu.

Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující

Ochrana osobních údajů

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné a budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Výše uvedené obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím