Domů Profil prodejce em.comfort
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Nová Ves pod Pleší (okr. Příbram, ČR
  • 11 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (18) 100%
Nadšenci: 38
Aktivita: aktivní
Prodáno: 11
Registrace: 11.10.2010
Město: Nová Ves pod Pleší (okr. Příbram
Stát: ČR

em.comfort

/ Prodávající
Novinky
545920
13.9.2016 Ahojky! Nové dva výrobky! Meditacím a józe vpřed

 

 

Přecházím na nové plnění výrobků - POHANKA!!!

 

Impulsem pro ušití našeho prvního polštáře byla potřeba vytvořit originální výrobek, který by přesně odpovídal naší představě o příjemné relaxaci a odpočinku v pohodlí, a zároveň přesně zapadl do interiéru. To se snad podařilo, stal se nedílnou součástí naší domácnosti a zároveň středem pozornosti všech návštěvníků, kteří se brzy stali jeho novými spokojenými majiteli.

A protože nás nové nápady nutí neustále vymýšlet a tvořit věci pro ještě komfortnější relaxování, můžeme Vám nyní už představit hned několik výrobků, které Vám tento pocit pomohou zažít. A určitě nezůstane jen u nich, již nyní připravujeme nové produkty, které Vám budeme postupně představovat.

Prioritou při výrobě našich hand-made produktů je použití bavlny pro vnější obaly polštářů a taburetek. Tento materiál jsme zvolili z důvodu pro jeho vlastnosti, které zaručují stálý komfort jak v zimních, tak i horkých letních dnech. Tato velká přednost bavlny se projeví hlavně při srovnání s výrobky s potahem ze syntetických materiálů a koženky. Asi znáte ten pocit hodinové jízdy vlakem strávený na sedačce z koženky v horkých dnech.Usmívající se

Další výhodou je snadná péče o ně. Polštáře a taburetky tvoří dva obaly, vnitřní je opatřen rukávem pro snadné plnění pohankou s dvojím jištěním, vnější z bavlny je možné kdykoliv snadno bezpečně sejmout a vyprat. U vnějšího obalu si můžete vybírat z různých vzorů a barev nebo se jen pokusit nám vyjádřit Vaši představu, a my Vám vhodnou látku připravíme. Pro plnění používám BIO pohankové slupky, které se snadno doplňují a jsou vhodné jak pro děti do tří let, tak pro alergiky. Výroba všech produktů probíhá v nekuřáckém prostředí a v prostředí bez zvířecích alergenů.

 

Nenechte se už omezovat a zvolte individuální řešení, budeme se Vám věnovat s maximální péčí!

Těšíme se na Vás, protože všechno nové je pro nás výzva!{#emotions_dlg.tuli}

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, osobní odběr a odběr v Praze!
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od em.comfort

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--