Profil uživatele
eMart
Prodávající
Brno
Registrace: 28.11.2011

Vítejte...

... ve světě látek, jehel a nití, ve světě šití.

Příroda a její barvy jsou úžasnou inspirací, najdete zde proto tvorbu z materiálů přírodních, nebělených a nebarvených, ale také z látek pestrých  barev.

Miluji výzvy - tvorbu na přání nebo na objednávku, tvorbu do soutěží. Mám radost, když se sejde myšlenka se skutečností a z původního návrhu se stane funkční věc.

K šití jsem se vrátila přibližně v roce 2010, po několikaleté přestávce. Ovšem zatímco před lety šlo o šití z důvodu prázdného trhu, hlubokých kapes a rychlého růstu dětí, dnes jde o šití z lásky. Začala jsem šít kabelky, hračky a bytové doplňky. A co zde můžete najít nyní?

kabelky, tašky, taštičky

 image image Vínová tečka

látkové pytlíky

imageimageimage 

bytové doplňky, obaly na diáře či knihy, podšálky

imageKabátek svatební Podšálky pro námořníky a námořnice

pro děti

imageKapsář na školní laviciKarneval v puntících

zvířátkům

Sváteční motýlek pro malé pejsky (i kočičky:-)Šáteček HubertPamlskovník Bella

zahřívátka postele nebo bolavých zad, chladítka na drobná poranění

LučníNávštěva z Austrálie - ptakopyskPtačí

Zahřívátka-chladítka plním pohankovými slupkami v bio kvalitě. O účincích pohanky a špaldy, o přípravě několika jídel z nich si můžete přečíst ZDE.

Pokud se Vám nějaké zboží líbí, ale máte jinou představu o barvě, provedení nebo dezénu látky, napište. Budu se snažit Vaše přání splnit.

Navštivte i můj druhý obchůdek s tylovými doplňky a šperky - S-tyl. Pokud nakoupíte u eMart i ve S-tylu, platíte jedno poštovné.

Hezký den

eMart

Způsob dopravy
Předem zaplacené, dobře zabalené balíčky nosím na Českou poštu do 3 pracovních dnů, v Brně se můžeme setkat osobně. V případě objednávky více kusů se pravděpodobně zvýší i váha zásilky, je třeba počítat s vyšším poštovným. Omlouvám se, ale na dobírku zboží nezasílám. Poštovné je kalkulováno na jeden kus výrobku. Ten lze odeslat ve většině případů jako doporučený dopis. V případě objednání většího počtu zboží tak, že se zvětší objem či váha zásilky, může být poštovné navýšeno.
Obchodní podmínky

Milí zákazníci…

Měla bych vás poučit o obchodních podmínkách, které platí při nákupu v mém obchodě. Velí tak nový občanský zákoník. Ale nač poučování, platí zde pravidla jako ve kterémkoli jiném internetovém obchodě. Navíc si můžete být jisti lidským přístupem ve chvíli, kdy se vám bude zdát něco špatně. Spokojenost zákazníka je pro mě to nejdůležitější. Vždyť svoje výrobky tvořím proto, aby dělaly lidem radost! Napište mi ale včas, nejlépe ihned, jak problém zjistíte.

Odpovídám za to, že mé výrobky nemají vady. Pokud nějakou zjistíte, máte právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy. Případně se můžeme dohodnout na poskytnutí slevy. Ke každé objednávce na Vaše přání vystavím elektronickou fakturu, máte možnost si ji vytisknout. Faktura slouží také jako záruční list. Záruku nelze uplatnit na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním, na změny či poškození zboží, které bylo způsobeno nesprávnou údržbou či nesprávnou manipulací.

Máte právo bez udání důvodu odstoupit od kupní smlouvy, a to písemně (i elektronicky) do 14 dnů od převzetí zboží. Vrátit lze zboží, které nebylo použité, vyzkoušet ho samozřejmě můžete. O vrácení zboží jste povinni předem prodejce informovat, pište prosím prostřednictvím vnitřní pošty Fleru. Poté zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo přepravou k poškození a pošlete na moji adresu. Zboží nelze vrátit „na dobírku“. Poštovné zpět k prodávajícímu je v tomto případě v režii nakupujícího. Po odstoupení od smlouvy má prodávající ze zákona 14tidenní lhůtu na vrácení prodejní ceny výrobku, a to formou dle vzájemné předchozí dohody. Peníze však zašlu bez zbytečného odkladu, pokud bude zboží doručeno zpět nebo prokážete jeho odeslání na mou adresu. Cena za nákup je vracena včetně poštovného, ale pouze ve výši, která nepřevyšuje nejlevnější nabízený způsob dodání. Odstoupit nelze od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, tedy tzv. „na zakázku“. I tak mi ale zkuste napsat…

Zasláním objednávky stvrzujete, že souhlasíte s uvedenými obchodními podmínkami.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.

Snad bylo paragrafům učiněno zadost a přitom vás čtení příliš nevyčerpalo.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
882228
14.5.2020 https://www.fler.cz/magaz...
Pokud jste náhodou v Brně pod Petrovem viděli lítat po schodech šílenou stařenu v kytkatých šatech, tak už budete vědět proč!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím