Profil uživatele
EmekeArt
Prodávající
Staré Křečany
Registrace: 7.10.2010

 

 Vítám Vás na svém profilu Paleta

Jmenuji se Klára a tvořím pod názvem EmekeArt.

Bydlím v Zadní zemi na severu Čech.

Kreslím a maluji od chvíle, kdy jsem udržela v ruce pastelku. 

Mým oblíbeným materiálem je suchý pastel a akrylové barvy, papír a plátno.

Intuitivní malba, naivní umění, svět fantazie, portréty... tvořím, zkouším, objevuji, kombinuji, vrstvím a stále se učím ...

Mé obrazy jsou především plné asijské, tichomořské a keltské tématiky...a v neposlední řadě pohádkové... miluji se nořit do říše fantazie a do příběhů v knihách.

......................................................................................................

 *obrázky a obrazy prodávám nezarámované, protože každý máme doma nějaký svůj styl a můj rám by se Vám třeba nelíbil či nehodil

* obrázky na akvarelovým papíře zarámováné jsou :)

*obrazy malované na plátně ani netřeba rámovat, maluji vždy i na boky

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, zboží je zabaleno v ochranné bublinkové folii a dle potřeby ošetřeno tak, aby při přepravě nebylo poškozeno. Zboží odesílám následující pondělí po připsání platby na účet. Na poštovném do zahraničí se lze individuálně domluvit. Osobní předání je ,opět po domluvě, možné.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1 Zde uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce EmekeArt. Obchodní podmínky stanovují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami. Prodávající se přijetím objednávky zavazuje postupovat ve shodě s těmito obchodními podmínkami.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1 Potvrzení objednávky od nakupujícího provede prodávající, nakupující je o potvrzení informován e-mailovou zprávou na adresu uvedenou při nákupu.

2.2 Kupní smlouva vzniká přijetím příslušné částky za zboží na účet prodávajícího.

2.3 O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží

3.1 Kupující může v souladu s novým občanským zákoníkem do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit (i bez udání důvodu) a zboží vrátit.

3.2 Zboží musí být vráceno nepoškozené, kompletní a bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Nebude-li zboží splňovat tyto požadavky, není možné nárokovat vrácení plné kupní ceny.

3.3 Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat prodávajícího.

3.4 Částka za zakoupené zboží (včetně účtovaného poštovného od prodávajícího ke kupujícímu - v souladu s novým občanským zákoníkem) bude po přijetí vraceného zboží prodávajícím kupujícímu zaslána bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zpět na účet, ze kterého platba přišla (pokud mezi tím kupující neuvedl jiné číslo účtu).

3.5 Náklady spojené s přepravou vraceného zboží od kupujícího zpět k prodávajícímu hradí kupující.

3.6. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu (výroba na zakázku).

4. Reklamace

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vadu. Dodá-li zboží, které má vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u České Spořitelny). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
820500
22.7.2019 Vloženy 2 sety pohlednic: Hobit a Zmijozel
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím