Profil uživatele
EMili
Prodávající
Brandýs nad Labem
Registrace: 21.3.2009

 

Jsem obyčejný človíček, který se rád dívá na hezké věci, rád se dotýká příjemných materiálů a kterého lákají lahodné vůně kytek, oblíbeného tělového másla i čerstvé bábovky polité čokoládou...

Svůj první šicí stroj, který uměl jenom rovný steh o 3 délkách, jsem dostala od babičky. Začal se čas mé veliké lásky k látkám, krajkám, knoflíkům... Ve víre studií mimo domov a vzrušujícího spoločenského života ale stroj časem zapadl prachem... už ani nefunguje a já vlastně ani nevím, kdy ta osudná chvíle nastala. K svátku jsem ale před časem dostala od člověka mému srdci nejmilejšího šicí stroj nový, s mnoha funkcemi a ohromně obsáhlým manuálem :-)

Mé srdíčko zaplesalo a já si užívám každou chvilku... vrátila jsem se do obchůdku s textilem a galanterií, které se stali mými pouťovými místy po potulkách Prahou, kde žiju s přítelem a naším pejskem (oprava: v prosinci 2009 jsme se přestěhovali do našeho vlastního bytečku nedaleko Prahy - BnL. Sice trávím spoustu času zařizováním a přemístňovnáním  nábytku, stroj už má tady ale také svoje čestné místečko :-)  .

Ráda vybírám hezké látky a představuji si, jak by se dali nejlépe využít. Stroj má čestné místo v mé domácnosti a trávim u něj volné chvilky. Není jich mnoho, ale ten pocit, když se dílo povede, je k nezaplacení. Pokud se budou moje malé dílka líbit i Vám, moc mě to potěší.

Způsob dopravy
Zboží Vám zašlu českou poštou, doporučeně zabalené v bublinkové folii a obálke.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím