Profil uživatele
emilywa
Jarka Hanáková | prodávající
Brno
Registrace: 1.10.2009

     Krásný den všem!

     Všechny zde prodávané šité výrobky jsou od začátku až do konce mým dílem.

         Na Fleru, kde už od roku 2009 velmi ráda nakupuji, jsem narazila na krásný časopis o šití. Koupila jsem si stroj a pustila se do první patchworkové deky, první kabelky a o něco později do první sukně. Vyklubala se z toho vášeň a já si brzy uvědomila, že všechny deky, kabelky a sukně, které chci ušít, já ani moje příbuzenstvo neunosíme.   Tak začala emilywa.

    Jsem šťastná, když vidím, že něco, co jsem vytvořila, potěší někoho jiného. Jsem ráda za každý komentář, dotaz, poznámku, názor nebo přání. A děkuji, že jste zavítali na moje stránky.

 Jarka

 

 

 

Velmi prosím, pokud si objednáváte zboží na míru nebo žádáte o úpravy, mějte na paměti, že dle zákona  takové zboží nelze vrátit. 

 

 V Brně je v pracovní dny od 9-18h a v sobotu dopoledne možný osobní odběr v centru. V případě zájmu mi to prosím napište do objednávky. Přesto není možné v tomto případě za zboží platit hotově, ale předem na účet. Děkuji za pochopení.

 

Nepoškozené zboží lze bez uvedení důvodu vrátit do 14 dnů zpět prodejci. V takovém případě Vám bude po obdržení zboží prodejcem částka v hodnotě ceny zboží (bez poštovného) vrácena zpět na Váš účet (podrobněji v sekci Obchodní podmínky).

 

 

 

 

Moje top výběry, které se staly Topy:

 

 

 

 

 

Moje zboží v Topu:

 

 

Způsob dopravy
V Brně je možný osobní odběr v centru. V případě zájmu prosím připište zprávu do objednávky. Jinak dopravuji většinou s využitím České pošty. Pro větší nebo cennější balíky firmou PPL. Zasílám v bublinkových obálkách.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Emilywa prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/emilywa. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

(P.S. Děkuji Bohdě za větší než malou pomoc). 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
635102
29.6.2017 Velká radost před prázdninami - jsem v topu! Dnes sleva 6% (kód UIP-VP6-1JH)..jen odeslání vzhledem k dovolené až 10.7.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.