Menu
--
Domů Profil prodejce Emma Art
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 5 -Radotín, ČR
  • 12 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (5) 100%
Nadšenci: 13
Aktivita: aktivní
Prodáno: 12
Registrace: 18.2.2011
Město: Praha 5 -Radotín
Stát: ČR

Emma Art

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahoj,tak jsem tady a všechny vás vítám.

Tak čím začít?Asi perlou z mého dětství.Tužku jsem dostala do ruky až ve 4letech moje starostlivá maminka se bála,abych si prý nevypíchla oko.Naštěstí se nestalo oči mám stále oběÚžasný.

Dětstvím jsem se doslova promalovala.Babička,moje dobrá víla mě naučila vyšívat ,plést a háčkovat.A já si později splnila sen a naučila se paličkovat a malovat hedvábí.V podstatě mě baví vyrábět a jakkoliv tvořit rukama.

Vystudovala jsem SOU sklářské v Novém Boru  obor malířka skla a keramiky se zaměřením malby na sklo.Další kus svého vzdělání jsem dokončila na škole Uměleckých řemesel v Praze.Chtěla jsem studovat dějiny skla,ale osud mě zavál do jiných kolejí.Po vyučení jsem malovala sklo v dnes již neexistujících Výtvarných řemeslech.Následovala celá řada výtvarných i nevýtvarných oborů.

Před nástupem na mateřskou jsem pracovala ve firmě která se zabývala výrobou a restaurací vitráží.Rukama mi prošlo mnoho zajímavých prací např.kostel v Bělé,Španělská synagoga v Praze.Prosklený strop v Obecním domě v Praze.

Během času postupně přišli na svět 3dětičky{#emotions_dlg.mala} a já neměla tolik času se více realizovat.Je pravda,že mi "tvoření" velmi chyběloZamračený.Nyní postupem času a tak trošku pod tlakem moc hodných lidiček okolo mě se pouštím do malování jak jen to jde.Doufám že se vám moje práce bude líbit........

Petra

Způsob dopravy
Pilníky zasílám v bublinkové obálce,dokonale zabalené v kartonu a v bublinkách.Takto zabalené chodí bez problémů i na Slovensko.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Emma Art

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím