Profil uživatele
Eño Ñuñez
Prodávající
Telč
Registrace: 11.12.2012

Vítejte,

jsme rádi, že jste zavítali právě k nám.

Za odměnu si zde můžete koupit prsteny, náušnice, či náramky a později i další díla a dílka Jiřího Zemana, autora a výrobce všech nabízených šperků, který používá značku Eño Ñuñez.

Každý z těchto nabízených výrobků je zároveň neopakovatelným originálem, jehož jedinečné kouzlo podpoří právě jen a jen Váš osobní šarm.

Záběr a spektrum autorovy tvorby jsou široké, a my se budeme snažit Vám ji představit a nabídnout právě zde v našem e-shopu.

Začínáme kolekcí originálních prstenů, náušnic a náramků z rokajlu, broušených korálků a nerezového popř. postříbřeného nebo měděného drátu.

Prsteny  fantastických barev a jejich kombinací, čistých tvarů někdy i bizarních, avšak vždy vycházejících z přírody a jejích rozmanitých forem. To samé platí i pro náušnice a náramky a vlastně veškerou autorovu tvorbu.

Postupně představíme i další kolekce značky Eño Ñuñez. Buďte tedy prosím trpěliví, budeme se snažit Vám vše nabídnout v co nejkratším možném časovém horizontu.


Děkujeme za Vaši návštěvu a přejeme Vám příjemný nákup.

Při nákupu na propojeném účtu vám samozřejmě sloučíme poštovné.

Způsob dopravy
Zasíláme doporučeně poštou, ihned po uhrazení na účet, nejpozději následující pracovní den.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím