Profil uživatele
Epona
Prodávající
Brno
Registrace: 7.2.2010

Krásný den všem, kdo zavítají na mé stránky,

Mé jméno na Fleru je Epona - je to bohyně a ochránkyně koní, protože koně obdivuji jako naprosto dokonalá zvířata. Mým velkým koníčkem je šití šperků z korálků, ke kterému utíkám po celodenní práci u počítače.

Stejně jako většina tvořících zde, jsem tvořila od malička - kreslila jsem, vyšívala, vyráběla šperky z drátků, později šila - nejraději na své dvě holky.

V zimě 2010 jsem objevila knížku se základy šitých šperků z droboučkých korálků a od té doby jsem prostě závislá. V hlavě nosím spoustu nápadů, čmárám si je na papír, o korálkách se mi i zdá. ..I když času není mnoho, na korálky se snažím vždy trochu toho volna vyšetřit. Všechny mé šperky vznikají s láskou a pečlivostí, většina šperků je autorských. Budu moc ráda, když se budou šperky líbit.

Jsem také členkou Klubu šitého šperku:  "Fler Beadweaving Team - tvorba šitých šperků z rokajlu"

Večer, když denní shon utichá,

beru své korálky a nořím se do ticha,

hlavou mi nápady splašeně víří,

jak v letní podvečer hejno netopýří.

Korálky, kamínky, jehla a nit,

k tomu trochu času a může se šít,

jehla se v prstech divoce kmitá,

z hromádek korálků šitá krása vzniká.

Poslední uzlík a dílo je hotovo,

a celý ten koloběh začíná nanovo.

Epona

Zvu Vás do obchůdku By Boudicca, kde se můžete pokochat krásnými náramky přátelství.

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno v pojištěném balíčku Českou poštou, vždy zabalené tak, aby se při přepravě nepoškodilo. Pro Brno nabízím po domluvě rozvoz po Brně zdarma.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Romana Kuklová, IČ: 01262041, zaps. v evidenci ŽÚ Města Brna,  č.j. MMB/0410003/2012, sp. zn. ZU/MMB/0409981/2012 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/Epona. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura.  Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2013.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
365982
7.3.2015 U zde zakoupených šperků nabízím po domluvě rozvoz po Brně zdarma.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím