Domů Profil prodejce Epoxy svět
  • aktivní prodejce od r. 2022
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Praha 8, ČR
  • 37 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 5
Aktivita: aktivní
Prodáno: 37
Registrace: 10.2.2022
Město: Praha 8
Stát: ČR

Epoxy svět

/ Prodávající
Novinky
1020359
24.8.2022 Doplnili jsme várku andělů strážných. Strašně blbě se fotí, ale jsou nádherní a k zavěšení. Hned jak přijdu na to, jak je pěkně vyfotit, fotky vyměním ;-)

Vítejte přátelé.

Jak bychom jen .... no asi od začátku. Začalo to několika nevinnými videi, které můj muž našel na YT. A protože je to duše tvořivá, nastudoval informace, nakoupil pár základních pomůcek a už se vylévaly první výrobky a stoly.

A pak jsem do procesu vstoupila já. Nevinně muži k vánocům koupila desítky různých pigmentů, forem a pomůcek. Při nákupu se do epoxy zakoukala Zamilovaný pohled a přidala pár forem i pro mě. A už to jelo ... už jsem byla v pryskyřičné pasti byla lapená i já Šklebí se smíchy.

No a nyní, po dvou letech, desítkách litrů prošustrované pryskyřice, obdarovaných všech známých a rodiny, přicházíme s kůží na trh. Doslova Mrkáček.

Nabízíme Vám naše originální a jedinečné výrobky. Já se zaměřuji spíš na menší radosti, takové malé dárečky pro kolegy a přátelé. Manžel spíš jde po větších projektech, jeho budou různé stoly a podobně.

Dohromady přinášíme originalitu, jedinečnost a hravost, kterou v jiných výrobcích nenajdete. Nehledejte u nás tisíckrát omílané věci (podtáčky se sušenými květinami, produkty přesycené třpytkami, nebo "beach" prkýnka). Zato o nás najdete péřové jednorožce, motýly zalité v mističkách, průsvitné stoly a jiné divnosti.

Koukněte, třeba se zrovna Vám něco zalíbí Stydlivý úsměv.

PS: Nenašli jste, co jste hledali? Nezoufejte a napište nám. Umíme vyrobit věci na míru, přidat logo, zaměnit barvy a vůbec výrobky upravit tak, aby Vám co nejvíc ladily Frajer. Ozvěte se nám!

Způsob dopravy
Posíláme převážně Zásilkovnou. Buď v bublinkaté obálce, nebo ve vystlané krabici. Zboží balíme vždy tak, aby dorazilo neporušené a bezpečně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Epoxy svět

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--