Vítám Vás v magickém obchůdku. Přeji VŠEM pevné zdraví a čistou mysl. Šperky jsou zasílány v DÁRKOVÉM BALENÍ !
Profil uživatele
Esus
Prodávající
Jemnice
Registrace: 31.7.2017

Vítám Vás v magickém obchůdku,

jmenuji se Gabriel ( křestní jméno ) a společně s mojí paní Ilonou tvoříme cínované šperky z minerálů, které mají duši ( nikoliv ze skla a podobných levných náhražek, které nemohou nahradit blahodárné vlastnosti pokladů naší Země ), orgonity a orgonitové šperky, které jsou vytvářeny s využitím vlastností a působením minerálů společně s jejich estetičností.  

Snažíme se využít jejich potenciálu ve prospěch svého nositele, tedy zacílení pro jaký účel má být vytvořen.

----------------------------------------------------------------------------------------

VÝBĚR ORGONITU - CÍNOVANÉHO ŠPERKU

Je vhodné vybírat orgonit - cínovaný šperk dle svého znamení zvěrokruhu, živlu, intuice, životního stylu a minerálů zaměřených na určité jeho vlastnosti, nebo-li co od něj očekáváme ( pomoc s problémem ). 

****************************************************************

Aktivace vlastní energií, SHAMBALLOU, REIKY a pod. není potřeba a vlastně ani není možné ( viz. níže ), neboť ... síla a energie minerálů je obrovská, jsou tady již milióny až miliardy let a celou tu dobu vstřebávali do sebe vesmírnou energii, která tu čeká právě pro Vás ... tyhle vzácné energie jsou přístupny jen málo vyvoleným, žijícím duchovním životem po dlouhé generace a předávajícími si tyto vzácné vědomosti ...

... posledními lidmi, kteří v našich končinách dokázali pracovat s magickými silami přírody byly Žítkovské bohyně, poslední z nich - Irma, již nežije a s ní také odešlo tzv. bohyňování ...

********************************************************

Co je orgonit ?

Orgonit a výrobky na jeho bázi mají schopnost pracovat s univerzální životní energií ( orgon ), která je všude kolem nás a je nezbytná pro život všech organismů.

Jak na nás působí ?

Orgonity pracují mimořádnou silou s univerzální životní energií, stále a bez náročné údržby.

Nošení a údržba orgonitových šperků, orgonitů

Nevystavujte orgonitové šperky a orgonity přímému slunci ... nechávat v rozpáleném autě, za oknem a pod. Občas ( 2- 3 měsíce ) je vhodné je očistit proudem studené vody a nechat je nabít na mírném slunci

***************************************************************

 - díky orgonitům se stáváme opravdovou součástí přírody, která nám na oplátku poskytne více ze svého blahodárného vlivu.                                                                  

- podporují léčbu živých organizmů

- harmonizují negativní energie

- velice účinně neutralizují geopatogenní zóny všech typů, kterou  eliminují na nejnižší možnou hranici

- ionizují vzduch

- zvyšují duchovní úroveň lidí (jejich vibrace), podporují meditaci, rozjímání

- vyrovnávají emoční i mentální disharmonie, ruší psychopatogenní zóny a pole, podporují rodinné vztahy

- harmonizují energie v přírodě - podporují a renegerují živé organismy

- očišťují vodu od disharmonických energií

- podporují růst a rozvoj rostlin

- jsou silným zdrojem záporných iontů

- čiští a chrání potraviny v ledničkách

- čistí prostory od negativních nízkých astrálních a jiných entit a forem

- v neposlední řadě na nás působí svým estetickým ztvárněním, neboť i vnímání očima dokáže uvést člověka do harmonie.    

                                                                                Esus

*************************************************************

Drobné nedostatky - bublinky, prasklinky, nerovnosti nejsou na závadu a nemají žádný vliv na působení orgonitu.

*************************************************************

VÝROBKY ZDE V OBCHŮDKU NENAHRAZUJÍ LÉKAŘSKOU PÉČI !

*************************************************************

Při nesplnění očekávání se šperkem nebo orgonitem mě neváhejte kontaktovat zprávou. Vždy se snažím vyhovět zákazníkovi k jeho plné spokojenosti.

**************************************************************

Ochrana osobních údajů

Prodávající tímto prohlašuje, že veškeré údaje poskytnuté kupujícím jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a nebudou za žádných okolností poskytnuty třetím osobám a nebudou použity k marketingovým účelům.

*************************************************************

 CÍNOVANÉ ŠPERKY - UKÁZKY

 

 

ORGONITOVÉ ŠPERKY - UKÁZKY

Orgonitové pyramidy

 

*******************************************************

Ošetření cínovaného šperku

Cín, tak jako každý jiný kov oxiduje, proto je vhodné cca po 2.-3. měsících šperk umýt v jarové vodě ( nejlépe vyřazeným zubním kartáčkem ), osušit a potřít olejem ( olej na šicí stroje, méně je vhodný stolní olej, nejlépe antioxidační olej ), nechat olej den působit, poté osušit papírovým kapesníčkem a šperk je připravený k nošení.

Při nenošení - uchovávat jej v krabičce či sáčku po předchozí proceduře, s tím rozdílem - nechat šperk naolejovaný. Při vyjmutí šperk osušit papírovým kapesníčkem a může se nosit.

***************************************************************

Co je orgonit ?

Orgonit a výrobky na jeho bázi mají schopnost pracovat s univerzální životní energií ( orgon ), která je všude kolem nás a je nezbytná pro život všech organismů.

Jak na nás působí ?

Orgonity pracují mimořádnou silou s univerzální životní energií, stále a bez údržby. Občas je však dobré nechat je nabít na mírném slunci nebo očistit proudem studené vody.

***************************************************************

 - díky orgonitům se stáváme opravdovou součástí přírody, která nám na oplátku poskytne více ze svého blahodárného vlivu.      

*********************************************************

Jak na nás působí orgonity ?

 • působí na nás svou mimořádnou silou univerzální životní energie
 • pomocí orgonitů se stáváme opravdovou součástí přírody
 • velice účinně neutralizují geopatogenní zóny všech typů
 • podporují léčbu živých organizmů
 • ionizují vzduch
 • zvyšují duchovní úroveň lidí (jejich vibrace)
 • podporují meditace, rozjímání, různé terapie - vyrovnávají emoční i mentální disharmonie, ruší psychopatogenní zóny a pole, podporují vztahy a rodinu - harmonizují energie v přírodě
 • podporují a regenerují živé organismy
 • očišťují vodu (zvláště šungit)
 • podporují růst a rozvoj rostlin
 • jsou silným zdrojem záporných iontů 
 • čiští a ochraňují potraviny v ledničkách
 • čistí prostory od negativních nízkých astrálních a jiných entit a forem

****************************************************************

 

Způsob dopravy
Šperky zasílám jako doporučený dopis, orgonity jako doporučený balíček Českou poštou. Na Slovensko a do zemí EU poštovné dle tarifu České pošty.
Obchodní podmínky

1. Objednávka - kupní smlouva
Kupní smlouva vznikne odesláním objednávky nakupujícímu. Přijetí objednávky potvrdí prodávající a nakupující je následně informován prostřednictvím e-mailu (pomocí nástroje provozovatele tohoto webu). Stejným způsobem je nakupující informován o přijetí platby na účet a následném odeslání zboží.

2. Zrušení objednávky a odstoupení od smlouvy – vrácení zboží do 14 dnů od převzetí.
Kupující může odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží nebo poslední části dodávky, a to bez ohledu na způsob převzetí zboží či provedení platby.
Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží.
Kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit i kdykoliv před dodáním zboží. Odstoupení od smlouvy kupující prodávajícímu zašle nebo předá ve 14 denní lhůtě - nejlépe však obratem, aby nedošlo k zbytečnému odeslání zboží, pokud o něj kupující nemá zájem. Kupující nemusí uvádět důvod, pro který od smlouvy odstupuje. Pro usnadnění komunikace je vhodné v odstoupení uvést číslo objednávky, bankovní spojení a zvolený způsob vrácení zboží.
Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, a to stejným způsobem, jakým platbu od kupujícího přijal.
Platba za vrácené zboží bude prodávajícím nakupujícímu uhrazena až po přijetí vráceného zboží a jeho následné kontrole. Zboží musí být vráceno prodávajícímu (ne na dobírku) kompletní, nejlépe v původním obalu, nesmí jevit známky opotřebení či poškození.
Nakupující nese přímé náklady spojené s vrácením zboží.
Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej do navrácené částky.
Právo na odstoupení od smlouvy nelze uplatnit u smluv na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.


3. Reklamace zboží
Pokud má převzaté zboží nedostatky (např. nemá sjednané nebo oprávněně očekávané vlastnosti, nehodí se k obvyklému nebo sjednanému účelu, není kompletní, neodpovídá jeho množství nebo jakost), jedná se o vady zboží, za které prodávající odpovídá. Prodávající může nabídnout po dohodě s nakupujícím slevu z ceny výrobku, výměnu či opravu výrobku. 

Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce.
V tomto případě musí přebírající na tuto vadu okamžitě upozornit přepravce a následně prodejce. Zboží je vždy odesíláno doporučeně - podrobnosti o způsobu přepravy jsou uvedeny na profilu prodejce a je nutné, aby se nakupující ve svém zájmu s těmito podmínkymi před uzavřením objednávky seznámil.
Prodávající odpovídá za vady vzniklé po převzetí zboží v 24 měsíční záruční době. Prodávající neodpovídá za vady vzniklé v důsledku běžného opotřebení.


4. Dodání zboží
Nakupující hradí prodávajícímu platbu za zboží + poštovné a balné převodem na bankovní účet. Zboží bude odesláno po obdržení platby na účet prodávajícího nejpozději do 5 pracovních dnů ode dne přijetí platby na účet (pokud se nedohodne nakupující s prodávajícím jinak). Číslo bankovního účtu je kupujícímu sděleno po potvrzení přijetí objednávky.
Další možností převzetí a úhrady zboží je osobní odběr. Tato možnost je možná pouze v prodejcem uvedených lokalitách. Pouze po předchozí domluvě kupujícího s prodávajícím je možné předání zboží i na jiném místě, bude-li prodávající souhlasit s místem předání navrženým kupujícím.
Zboží je odesílano Českou poštou, poštovné a balné se odvíjí od aktuálních cen České pošty, množství, ceny a váhy zboží.


5. Prohlášení
Potvrzením objednávky prodávající prohlašuje, že se seznámil s obchodními podmínkami, a byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží a souhlasí s nimi.
Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné a bude se řídit dle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
882975
19.5.2020 Splňte si své sny … https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím