Domů Profil prodejce Ethiriel
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Útěchov, ČR
  • 153 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (82) 100%
Nadšenci: 105
Aktivita: aktivní
Prodáno: 153
Registrace: 19.2.2010
Město: Útěchov
Stát: ČR
Důležitá informace: Milí zákazníci, z vícero důvodů jsem se rozhodla zavést toto pravidlo - nebude-li částka za objednané výrobky připsána na účet do 5 dnů od potvrzení objednávky, bude objednávka stornována. Nemůžete-li za zboží zaplatit ihned, stačí zpráva či žádost o rezervaci. Děkuji za pochopení a spolupráci :-)

Ethiriel

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Krásné dny všem bytostem Větev

Vítám vás ve svém obchůdku, kde se snoubí láska k přírodě, magii, fantazii a ručním řemeslům.

Kdo je Ethiriel?

Jmenuji se Lily a mé alternativní jméno, které je zároveň názvem tohoto e-shopu, je elfského původu a jeho význam je spojen s "plynutím řeky".

Tvoření se věnuji už odmalička. Vždy pro mě bylo snažší a přirozenější rozumět významu barev, hudbě, odstínům slov a uměleckým formám vyjádření. Ráda svým nápadům vdechuji život a tvar.

Mou největší láskou, inspirací a zároveň nutností je příroda. Jsem ráda v kontaktu se zemí, zelení a svou vnitřní opravdovostí. Miluji hudbu, zvířata, příběhy, mytologii, žánr fantasy..

 

Co je to lapač snů, proč bych si jej měl/a pořizovat?

Indiánský lapač snů pochází z kultury původních obyvatel Ameriky, v níž má (stejně jako mnoho jiných předmětů) určitý duchovní význam. Lapače snů mě vždy nesmírně přitahovaly, stejně jako samotná indiánská kultura a její vztah k přírodě a životu.

Během posledních dvou let se tvorba lapačů stala mou obrovskou vášní a přirozeně s tím přišla touha po zdokonalení, užívání nových a kvalitnějších materiálů, hraní si s různými variantami vzhledu.. Až jsem si jednoho dne uvědomila, že předměty, které vyrábím, už nejsou pouhým odstínem nebo napodobováním dávné kultury, ale ojedinělým uměleckým předmětem se střípkem mé duše.

Lapač snů tak může být nejen předmětem s přidanou duchovní hodnotou, ale jednoduše také krásnou dekorací či doplňkem pro váš osobní prostor nebo interiér.

Pokud se o původu předmětu chcete dozvědět více, stačí si rozkliknout jakýkoliv vystavený lapač snů a v popisku níže naleznete vše potřebné.

Pokud byste můj výrobek rádi věnovali jako dárek a nevíte si rady, jaká barva či varianta by se obdarovanému líbila, doporučuji využít možnost Nákupního poukazu.


Přeji krásné dny & sny,

Lily (Ethiriel) Větev

 

 

Způsob dopravy
Prostřednictvím ČP jako doporučený dopis/balík. Stav své zásilky můžete vždy sledovat on-line.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Ethiriel

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--