Profil uživatele
Eva V
Prodávající
Kladno
Registrace: 17.10.2009

Hezký den všem,

vítejte v mém virtuálním obchodě. Nejsem žádný umělec, ale spíše šikovná praktická ženská na mateřské dovolené. Jsem vystudovaný oděvář, a proto mám k věcím z textilu obzvlášť pozitivní vztah. Mám ráda věci, které jsou hezké, ale hlavně praktické.

Mateřská dovolená je super, to asi potvrdí všechny maminky, ale je třeba se zabývat i něčím jiným, což v mém případě představuje textilní tvorba. Tuto práci nedělám jen pro radost, cílem je i zlepšení rodinného rozpočtu.

Kromě běžného zakázkového šití oděvů mě často oslovují jiné maminky, že potřebují různé dekorace, kapsáře, polštářky, masky na karneval, a pod. S tímto sortimentem bych Vás chtěla zaujmout na Fler.cz, ale nebráním se zrealizovat i Vaše nápady, pokud Vám budou zapotřebí mé šikovné ruce.

Těším se na Vaše další návštěvy

Eva V

 

Způsob dopravy
malé věci - igelitový sáček a poštovní obálka/taška dle potřebného formátu - 55,- Kč vč balného, větší věci nepodajného formátu - igelitový sáček (kuchyňská folie) a balící papír - dle aktuálního ceníku, upřesním při potvrzení objednávky + balné
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím