Domů Profil prodejce Evasaja
Eva Smilková
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Třebíč, ČR
  • 2903 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (293) 100%
Nadšenci: 641
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2903
Registrace: 27.9.2015
Město: Třebíč
Stát: ČR
Důležitá informace: PŘÍJEM OBJEDNÁVEK JE DO KONCE ROKU 2023 JIŽ UKONČEN! TATO INFORMACE SE NEVZTAHUJE NA PRODEJ HRNÍČKŮ, TY JSOU K PRODEJI STÁLE! o⁠:⁠-⁠)

Evasaja

/ Prodávající
Novinky
1066992
24.7.2023 Vloženy nové ručně malované andělské hrníčky ❤️
Drazí přátelé,
 
z celého srdce vám chci poděkovat za důvěru a přízeň, kterou jste mi po celý rok věnovali. Děkuji za každou vaši objednávku, každou vaši milou zprávu, každý váš osobní nákup. Nesmírně mě těší, že to co tvořím se může stát součástí vašich životů a můžu vám pomoci rozdávat radost vašim blízkým.
 
Přeji vám kouzelný vánoční čas a v novém roce zdraví, štěstí a sny, ať se vám plní.✨
 
Eva Smilková
andělské dekorace 
 
 
Od 23. 12. 22 - 2. 1. 23 VÁNOČNÍ DOVOLENÁ ✨
 
 
 

 

 

 Vítejte v láskyplném světě andělů...

Jmenuji se Eva Smilková a výtvarné tvorbě se věnuji prakticky od dětství, v té době především kresbě.

V roce 2014 jsem začala s vlastní tvorbou - andělskými dekoracemi - a od té doby stále pracuji, nejen na andělech, ale především na sobě. Inspirací jsou mi mé milované dcery, běžný život a hlavně samotní andělé.

Nejraději pro vás tvořím originální anděly a lapače snů... ​Stále se pod mými prsty rodí nové nápady na tvorbu originálních andělů abych vám mohla rozdávat radost a štěstí vám spadlo z nebe.

Každý můj anděl je tvořený ručně a s láskou, vkládám do něj jen čistou a láskyplnou energii tak, aby z něj proudily jen pozitivní vibrace a síla. Díky tomu mají moji andělé báječný vliv nejen na vaše zdraví fyzické, ale i duševní. ​K vám domů nedorazí "jen obyčejná soška anděla," ale skutečný průvodce, váš posel světla plný lásky a odhodlání vám pomoci. Moji andělé jsou jakýsi hmatatelný důkaz mezi nebem a zemí.....

imageimage 

 Jelikož jsou veškeré mé výrobky tvořeny jedinečně, pokaždé může být anděl trošku jiný, každý je originál.

Přijímám také objednávky od prodejců s kamennými prodejnami.

Děkuji vám za vaši návštěvu v mém světě andělských dekorací, děkuji vám za vaši objednávku a těším se, že vám moji andělé přinesou štěstí a klid do vašeho života s velkou porcí lásky. 

 

Eva Smilková

andělské dekorace

*********

Něco málo k mé tvorbě, mé idei...

výhodu ruční práce a vlastní tvorby vidím ve volnosti a svobodě projevu a pojetí. Mým záměrem není tvořit armádu totožných andělů, ale naopak aby byl každý anděl jedinečný, tak jako vy jste jedineční...

Vidím v tom to pozitivum...jednou má hlavičku více kulatou, podruhé má tvář spíše štíhlejší... odstín tmavší...světlejší, ale je to právě TEN anděl pro vás, vyráběný konkrétně vám. Srdce

S většinou z vás si o své objednávce píši, vnímám z vás energii a ta mě pak vede a vzniká nový anděl - i když na motivy anděla vystaveného - ale je to váš anděl jediný a jedinečný. Miluju tě!

Netoužím po tom do odstínu držet se fotografie... většinou vypadají stejně, ale každý má něco svého, něco navíc - svoji jedinečnost a k vám letí s láskou se kterou byl vyráběný. Proto, prosím, nesuďte zdali má anděl o odstín světlejší pleť, či vlasy více hnědé... mějte je rádi jako originál. Vždy se držím předlohy, ale stále si ponechávám volnost projevu a inspirace. Mrkáček Mějte na paměti i barevné nastavení monitoru, může mnohé ovlivnit. 

Děkuji vám. Svaťoušek

Miluju tě! 

 

P.S.: Data dodání jsou uvedna zhruba, vždy záleží na okolnostech a množství objednávek. Vše je na domluvě i v případě, že byste spěchali, můžeme se domluvit. Budu ráda, když mi napíšete.

 

S láskou a pokorou vaše Eva Smi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

⚡?BLESKOVÁ NABÍDKA?⚡
 
?K nedělní pohodě mám pro vás dáreček....?
 
KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE NAD 170,-* ZDARMA ❤️ ANDĚL LÁSKY ❤️??
 
? Nabídka platí na objednávky vystavené pouze dnes, tedy 5.6.2022.
 
* 170,- = výše ceny objednaného zboží, poštovné se nezapočítává.
Pozn. 1 objednávka (s libovolným počtem kusů) = 1 dárek ?

Způsob dopravy
1) DPD - 150,- (pro všechny objednávky bez omezení) 2) Zásilkovna - 85,- (platí pro menší objednávky) 3) Balíkovna - 70,- ( platí pro menší objednávky)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Evasaja

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--