Profil uživatele
Evaseli
Ing. Eva Šeligová | prodávající
Rychvald
Registrace: 26.5.2010

Vítám Vás ve svém obchůdku na Fler.cz

 Nabízím zde plně funkční dekorace vlastní výroby.

Výrobky dekoruji technikou decoupage a dalšími kreativními technikami. Většinu nabízených výrobků z překližky a dřeva vytváříme společně s manželem, jako tyto praktické krabičky do kuchyně. Více se o nich můžete dočíst v mém blogu.

 
 

Krabičky na papírové kapesníčky a šperkovnice:

 
 

Nejraději vyrábím soupravy více výrobků se stejným dekorem, protože tak nejlépe vyniknou. Také jsem si velice oblíbila plechové konvičky.

image

A mou velkou radostí je i pletení z pedigu:

image image

Někdy se pouštím i do větších kousků dle přání milých zákaznic.

image image

image

Své výtvory Vám nabízím pro potěchu oka, případně ke koupi. Budu velice ráda, když mé výrobky udělají radost i Vám.

Pokud by se Vám některý výrobek líbil, ale nevyhovuje Vám barevnost či použitý motiv, prosím, kontaktujte mne. Ráda jej vyrobím dle Vašich představ a vložím jako rezervaci pro Vás.

Jestli se Vám líbí něco z prodaných výrobků, napište vzkaz a já se pokusím Vašim přáním vyhovět.

Naše výrobky jsou vyrobeny v nekuřáckém prostředí a zvířátka doma také nemáme. Máme pouze fenku Amy, která bydlí venku a velmi ráda se fotí s mými výtvory:-).

Děkuji za Vaši návštěvu a Váš čas strávený u nás.

Evaseli

TOPlist

Vítám Vás ve svém obchůdku na Fler.cz.

Od dětství se věnuji ručním pracem všeho druhu, hlavně pletení a šití. V době, kdy jsem byla na mateřské dovolené se svými dvojčaty, prostřednictvím internetu jsem poznala a vyzkoušela spoustu nových výtvarných technik.

Začalo to ubrouskovou technikou, tzv. decoupage. Začala jsem vyrábět květináče, věšáčky, zvonečky, konve, obrázky apod. Později jsem vyzkoušela pedig, encaustic, šperky, malování na textil a ještě je spousta krásných technik, které bych ráda vyzkoušela.

Mé zaujetí pro tvorbu přešlo plynule i na mého manžela, který mi začal vyrábět ze dřeva rámečky, krabičky na kapesníčky, dýnka na pletení z pedigu, věšáčky, prkýnka na dekorování.

Takže většinu nabízených výrobků z překližky a dřeva vytváříme společně s manželem. 

Vždy jsem říkala, že kdo si hraje, nezlobí. Začala jsem v roce 2006 a hraji si dodnes.

Je to koníček, jimž se dá vytvořit mnoho krásných věcí, které zútulní bydlení. Jejich tvorba mne uklidňuje a z výrobků mám velkou radost. Samozřejmě Vaše pozitivní hodnocení je ještě větší odměnou.

Děkuji za Vaše návštěvy, objednávky a spokojenost s mými výrobky.

Vaše Evaseli - Eva

Ubrousky a další materiál ke tvoření Vám nabízím na svém druhém profilu: Evaseli-materiál

Způsob dopravy
Objednané zboží zasílám doporučeně prostřednictvím České pošty na adresu zákazníka nebo s využitím Zásilkovny ihned po přijetí platby za zboží na můj účet. Pro zákazníky ze Slovenka mám sjednán účet u Fio banky. Poštovné Vám sdělím dle objednávky. S využitím Zásilkovny na Slovensko je cena 100,-. Děkuji za objednávku.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro www.fler.cz/evaseli a www.fler.cz/evaseli-material platné od 1.1.2014

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s obchodními podmínkami, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem, ví o svém právu na odstoupení od smlouvy a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

2. Pokud se zákazník rozhodne objednávku zrušit, učiní tak co nejdříve od uskutečnění objednávky, aby nedošlo k jejímu odeslání.

3. Ve vlastním zájmu zákazník do objednávkového formuláře uvádí přesné a pravdivé údaje. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, zákazník neprodleně informuje prodejce prostřednictvím vnitřní pošty (zprávy k objednávce).

4. Nabídka prodeje zboží a ceny tohoto zboží zůstávají v platnosti po dobu, kdy jsou zobrazovány ve webovém rozhraní obchodu. Uvedené ceny jsou konečné.

5. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

6. Prodejce neakceptuje poznámky k objednávce, v nichž zákazník bez předchozí domluvy žádá zboží, které není skladem v dostatečném množství nebo zboží, které není v nabídce (např. jiný motiv, rozměr).

7. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, chybějící či nepřesné údaje atp. Telefonické kontaktování je používáno zejména tehdy, pokud zákazník nereaguje na e-mail nebo při zadávání objednávky uvedl chybný e-mail.

8. Zákazník má právo do 14 dnů od doručení zásilky (vyzvednutí zboží) bez udání důvodu odstoupit od smlouvy. Bližší informace najdete v kapitole Odstoupení od smlouvy.

9. Zákazník má právo zboží reklamovat. Bližší informace jsou v kapitole Reklamační řád.

10. Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám.

Dodací podmínky
1. Místem dodání zboží je doručovací adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží. Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty nebo Zásilkovny.
2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno nejpozději do čtyř pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě převodem nejpozději do tří pracovních dnů od obdržení platby).
3. Při výrobě na zakázku závisí dodací lhůta na vzájemné dohodě.
4. Ke každé dodávce zboží je přiložen daňový doklad, který současně slouží jako dodací a záruční list.
5. Při převzetí zásilky prosím zkontrolujte, zda není viditelně poškozená. Pokud ano, tak trvejte na sepsání protokolu o poškození zásilky nebo zásilku odmítněte převzít. Pokud po rozbalení zjistíte, že je zboží poškozené, neprodleně prodejce informujte.
6. V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva atp.) vám nepoužité a nepoškozené zboží po předchozí domluvě ráda vyměním. Zboží prosím zašlete doporučeně na adresu uvedenou v kontaktu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem vám zašlu nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.

Možnosti platby, lhůty pro expedici
I. Platba bankovním převodem (před odesláním zásilky) - poštovné 80 Kč (není-li u konkrétního zboží uvedena jiná cena). 

Zaplacené zboží Vám bude odesláno dle termínu v potvrzení objednávky.

Odstoupení od smlouvy
1. Zákazník má právo do 14 dnů od převzetí zásilky (vyzvednutí zboží) bez udání důvodu odstoupit od smlouvy (dle § 1846 Občanského zákoníku). 

2. Zákazník musí o odstoupení od smlouvy informovat prodejce. 
Zákazník může o odstoupení od smlouvy informovat např. zaslaným dopisem (kontaktní adresu nalezne pod objednávkou) nebo prostřednictvím vnitřní pošty (zprávy pod objednávkou). 

3. Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné 14denní lhůty. 

4. Zákazník zašle zboží zpět bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od smlouvy.  Lhůta se považuje za zachovanou, pokud bude zboží odesláno před uplynutím 14 dnů. 

5. Zákazník zboží pošle doporučeně na adresu prodejce. V případě větší hodnoty objednávky prodejce doporučuje zásilku připojistit. Objednávky zaslané zpět na dobírku nebudou akceptovány. 

6. Prodejce vrátí zákazníkovi bez zbytečného odkladu všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání, které od zákazníka na základě smlouvy přijal, stejným  způsobem zpět. Prostředky vrátí nejpozději do čtrnácti dnů ode dne, kdy zboží převzal nebo mu zákazník prokázal, že zboží odeslal. Prodejce vrátí zákazníkovi přijaté peněžení prostředky jiným způsobem jen tehdy, pokud s tím  zákazník souhlasil  a pokud mu  tím nevzniknou další náklady. 

7. Pokud zákaník zvolil jiný než nejlevnější způsob dodání zboží, který prodejce nabízí, vrátí mu prodejce náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží. 

8. Přímé náklady spojené s vracením zboží nese zákazník.

9. V případě, že zboží bude poškozené nebo bude jevit  známky opotřebení, může být vracená částka  ponížená o náklady nutné na uvedení zboží do původního stavu.

Reklamační řád
Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s platnými právními předpisy (Občanský zákoník pro fyzické osoby, Obchodní zákoník pro právnické osoby).
Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není u výrobku uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Postup při reklamaci:
1. Informujte prodejce o reklamaci e-mailem nebo telefonicky.
2. Zboží zašlete doporučeně (popřípadě s připojištěním) na adresu prodejce.                                                              3. Do zásilky uveďte důvod reklamace. 
Vaše reklamace bude vyřízena co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku.

Ochrana osobních údajů
Abyste mohli využít služeb tohoto obchodu, potřebuje prodejce znát některá vaše osobní data. Respektuje vaše soukromí, a tak se snaží množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější, data chrání před zneužitím. Při práci s osobními daty prodejce vychází ze zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, je registrován u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Osobní údaje
Od vás jako od zákazníka prodejce při nákupu požaduje tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou doručovací adresu, e-mailovou adresu, vhodné je i telefonické spojení. Tyto údaje jsou nezbytné k vaší identifikaci, ke komunikaci s vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma, je navíc třeba fakturační adresa, IČ, popř. DIČ.

Údaje o vaší činnosti
Údaje o vašich nákupech, reklamacích a další vaší činnosti v tomto internetovém obchodě mají rovněž důvěrný charakter a podléhají stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji.

Shrnutí
Všechna data, která o vás a vašich nákupech prodejce získá, jsou chráněna před zneužitím, nikomu jinému je neposkytuje (vyjma společností zajišťujících spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky). Slouží pouze ke kvalitnímu poskytování služeb. Máte právo kdykoliv prodejci písemně (e-mailem) sdělit jakékoliv změny, doplnění, požádat o zlikvidování všech vašich osobních údajů, které jste mu dříve poskytli.

Váš souhlas
Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
769629
3.12.2018 V nabídce jsou všechny výrobky ihned k odeslání. Můžete je mít pod Vašim vánočním stromečkem. Přeji Vám krásný adventní čas :-).
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím