Domů Profil prodejce Evei
Eva Spotzová
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Žďárec, ČR
  • 1797 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (422) 100%
Nadšenci: 2316
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1797
Registrace: 24.11.2014
Město: Žďárec
Stát: ČR

Evei

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.


 

 


 

      Vítejte! Jmenuji se Eva Spotzová, jsem mimo jiné zlatnice a opravdu pouze já sama tvořím všechny tyto šperky. Šperky na běžné, každodenní nošení i originální, autorský šperk nebo zlatnické práce na zakázku. Používám pouze drahé a tisíce let prověřené materiály. Zlato, jako symbol slunce, a stříbro, jako symbol měsíce. Zpracovávám je ručně, pomocí starých zlatnických technik. S veškerou péčí, jakou si dané materiály zaslouží.

   • Pracuji s kameny, jejichž sběrem, poznáváním a dříve i trochu broušením se spolu se svým tatínkem zabývám od dětství. Je to můj dlouholetý koníček. Kameny musím vybírat vždy osobně a přihlížím k jejich fyzikálním i mechanickým vlastnostem tak, aby šperky byly trvanlivé. V mých špercích naleznete pouze přírodní kameny, nebarvené, neozářené, ručně zpracované a zasazené s láskou. Třeba Vás obohatí svou tajuplnou energií a krásou, která přetrvá.                 

      • Mojí snahou je, aby moje šperky v sobě nesly špetku tajemna, mystiky nebo alchymie, která byla vždy s těmito materiály spjata, ale také aby se nerozpadly za měsíc od zakoupení. Na ruční zasazování perel i kamenů se můžete spolehnout. Originalita a nápad jsou samozřejmostí. Jestli se mně, při mé ryze noční práci, dílo daří, můžete posoudit pouze Vy, moji milí zákazníci. Proto doufám, že právě Vám moje šperky přinesou to, co od nich budete očekávat.

 

°

 

Veškeré mé zboží vyrábím až po objednání a v drtivé většině není skladem, proto u některých složitějších šperků může být delší doba dodání, která je uvedena u každého jednotlivého kusu. Fakturu vystavuji vždy a najdete ji v elektronické podobě v poznámkách u objednávky, na požádání ráda vytisknu.

 

Zboží před odesláním pečlivě zkontroluji, vyzkouším a přeleštím. Vložím do některé z mé široké palety dárkových krabiček, podle vzhledu šperku, zabalím do bublinkové fólie proti poškození a potom může zamířit

právě k Vám.

 

 zátiší s brkem a obálkou

 

 

 

Jsem registrovaná na puncovním úřadě. Všechny moje šperky jsou řádně puncovány dle platných právních předpisů. Moje osobní puncovní značka je:

 

 Přehled puncovních značek:

 


 

Děkuji, že jste věnovali čas a pozornost mému obchůdku. Doufám, že Vás má práce potěší nebo potěšila a že šperky budou dlouho a dobře sloužit svému účelu.


 

Ráda bych Vás závěrem pozvala na návštěvu do obchůdku mé kamarádky, bravurní šperkařky a zlatnice Markéty Mikulové:

https://www.fler.cz/marketa-mikulova

 

 

 

Způsob dopravy
Většinou jednou týdně odesílám prostřednictvím České pošty jako cenné psaní (je pojištěno) a u Vás často již do druhého dne. Šperky jsou v dárkové krabičce a obalené bublinkovou fólií. Pro zákazníky ze Slovenska mám zřízený účet v eurech u Fio banky. Pokud byste se šperkem nebyli spokojení, není problém jej nenošený vrátit, vyměnit, upravit nebo opravit. Vše záleží pouze na domluvě. Na dobírku zboží neodesílám.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Evei

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--