Profil uživatele
Evei
Eva Spotzová | prodávající
Rájec - Jestřebí
Registrace: 24.11.2014

 

 


 

      Vítejte! Jmenuji se Eva Spotzová, jsem mimo jiné zlatnice a opravdu pouze já sama tvořím všechny tyto šperky. Šperky na běžné, každodenní nošení i originální, autorský šperk nebo zlatnické práce na zakázku. Používám pouze drahé a tisíce let prověřené materiály. Zlato, jako symbol slunce, a stříbro, jako symbol měsíce. Zpracovávám je ručně, pomocí starých zlatnických technik. S veškerou péčí jakou si dané materiály zaslouží.

   • Pracuji s pravými přírodními perlami a kameny, jejichž sběrem, poznáváním a dříve i trochu broušením se spolu se svým tatínkem zabývám od dětství. Je to můj už opravdu dlouholetý koníček. Kameny i perly musím vybírat vždy osobně a přihlížím k jejich fyzikálním i mechanickým vlastnostem tak, aby šperky byly trvanlivé. V mých špercích naleznete pouze přírodní kameny, nebarvené, neozářené, ručně zpracované a zasazené s láskou. Třeba Vás obohatí svojí tajuplnou energií a krásou, která přetrvá.                 

      • Mojí snahou je, aby moje šperky v sobě nesly špetku tajemna, mystiky nebo alchymie, která byla vždy s těmito materiály spjata, ale také aby se nerozpadly za měsíc od zakoupení. Na ruční zasazování perel i kamenů se můžete spolehnout. Originalita a nápad jsou samozřejmostí. Jestli se mně, při mé ryze noční práci, dílo daří, můžete posoudit pouze Vy, moji milí zákazníci. Proto doufám, že právě Vám moje šperky přinesou to, co od nich budete očekávat. Pokud byste měli zájem, jsem schopná vyrobit jakýkoli šperk na zakázku přímo na míru. V tom případě mě kontaktujte vnitřní poštou.

 

 

 

°

 

 

Zboží vždy před odesláním pečlivě zkontroluji, vyzkouším a přeleštím. Vložím do některé z mé široké palety dárkových krabiček, podle vzhledu šperku, zabalím do bublinkové fólie proti poškození a potom může zamířit

právě k Vám.

 

 zátiší s brkem a obálkou

 

 


    • Jsem registrovaná na puncovním úřadě. Všechny moje šperky jsou řádně puncovány dle platných právních předpisů. Moje osobní puncovní značka je:

 

 Přehled puncovních značek:

 


 

Děkuji, že jste věnovali čas a pozornost mému obchůdku. Doufám, že Vás má práce potěší nebo potěšila a že šperky budou dlouho a dobře sloužit svému účelu.

     

 

 

Způsob dopravy
Většinou jednou týdně odesílám prostřednictvím České pošty jako cenné psaní (je pojištěno) a u Vás často již do druhého dne. Šperky jsou v dárkové krabičce a obalené bublinkovou fólií. Pro zákazníky ze Slovenska mám zřízený účet v eurech u Fio banky. Pokud byste se šperkem nebyli spokojení, není problém jej nenošený vrátit, vyměnit, upravit nebo opravit. Vše záleží pouze na domluvě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.