Domů Profil prodejce Evellynka
  • Prodejce od r. 2013
  • Třinec, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 3
Aktivita: -
Registrace: 24.8.2013
Město: Třinec
Stát: ČR

Evellynka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vyrobím Vám ohlávku (klasickou, australskou, vodící, předváděcí pro show, výcvikovou nebo s koženým nánosníkem), uzdečku (klasickou či kombinovanou s ohlávkou), vodítka všech délek a barev (s karabinami obyčejnými až po panic nebo bull), lonže (těžší i lehčí, různé délky), otěže (od nejtenších po nejtěžší pro western), různé druhy bezudidlových pomůcek (jezdecké ohlávky, křížové bezudidlové uzdečky, side-pull, hackamore, tréninkové ohlávky, jezdecké nánosníky a další), martingaly, poprsníky, tie down, zkrátka... co si řeknete :)

Dále vyrábím strojově vyšívané ohlávky, obojky, vodítka a další - se jménem Vašeho koníka nebo pejska, s logem stáje... jednoduše co Vás napadne, mohu vyšít :)

Výroba provazových a nylonových potřeb pro koně je mým koníčkem a zároveň mou prací, vyrábím již více než 5 let a snažím se vyjít vstříc všem přáním zákazníků. Vše vyrábím ručně a na míru, s barvami na přání.

Výrobky dodávám do 2-7 pracovních dní podle náročnosti Vámi vybraného výrobku.

Na výrobky se vztahuje záruka. Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě - pokud jste se netrefili do velikosti nebo barvy, ráda Vám výrobek upravím/vyměním.

Způsob dopravy
Posílám prostřednictvím České Pošty, zabalené v bublinkové obálce, při větším množství věcí pak v papírové krabici.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Evellynka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--