Domů Profil prodejce Evofelie
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Ptenín - Újezdec, ČR
  • 1610 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (715) 100%
Nadšenci: 1746
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1610
Registrace: 29.3.2008
Město: Ptenín - Újezdec
Stát: ČR

Evofelie

/ Prodávající
Novinky
1052340
21.3.2023 Po dlouhé době přidávám hromadu novinek:)

Vítám Vás v mém virtuálním obchůdku :) Nabízím zde něco z mé dílny, kde vznikají především šperky z mědi a smaltu.  Touto technikou se zabývám více,než deset let a smalt mě nepřestává ani po takové době fascinovat a překvapovat. Pracuji se smaltem šperkařským,který  se pálí ve speciální peci a teploty dosahují bezmála tisíc stupňů,protože je to sklovina, má i podobné vlastnosti. Z velké části si podklady připravuji sama pomocí zlatnického náčiní. Ze zásady nepoužívám obtisky, vše je ručně malované.

Moje šperky je možno vidět v několika galeriích po celé České republice, jezdím na řemeslné trhy a sem tam pořádám výstavu.

Pro ty,které zajímá něco více o mě, vkládám pár řádek :-) Studovala jsem na integrované škole propagační výtvarník a v Praze na uměleckých řemeslech. V Německu,kde jsem s rodinou zila skoro 10 let,jsem navštěvovala soukromé kurzy výroby stříbrných šperků.Jeden čas jsem navrhovala dizajn krbových kamen-té smaltované části :-) Dříve jsem působila jako lektorka keramiky ve dvou dílnách.

 

Děkuju za Vaši náklonnost :-))

 

Zajíma-li vás něco víc, přečtěte si rozhovor : ) //www.fler.cz/eva-julius-lnenickova-leta-si-vedu-soukromy-ctenarsky-denik

 

!!! Pokud máte přání jiná,než je nabídka, ráda vám vyjdu vstříc šperkem podle Vaší představy :-)!!

Šperky ze stříbra jsou v mém obchůdku značené,dle zákona..

 

UPOZORNĚNÍ: Pro nedostatek času neustále upravovat a zdlouhavě vkládat nové šperky,používám i funkci klonování. Znamená to,že se vystavený šperk může malinko lišit v drobných detailech oproti fotografiím.Nebojte,víceméně půjde o tentýž šperk,ale např.detail v nepravidelné barevnosti(zoxidovaný flíček a podobně), kresba(velikost a posazení očí, či jiných drobností)  může být lehce dolišný .Pokud si přejete mít 100% jistotu,neváhejte mi prosím zaslat na konkrétní šperk dotaz.Ráda odpovím!  Děkuji za pochopení!

 

 

Na mezinárodní výstavě uměleckého smaltu získaly mé šperky zvláštní ocenění :-)Také doporučuji navštívit zajímavý obchůdek  papona :-).


Způsob dopravy
Zboží zašlu poštou, zabalené v bublinkové obálce, pečlivě uložené v krabičce,nebo jinak, bezpečně zabalené. Zboží odesílám 1-2 krát týdně. Při upozornění samozřejmě ráda vyjdu vstříc odesláním bleskovým :-) Děkuju za pochopení!
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Evofelie

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--